Home | NL | FR
Nationale selecties: UPDATE: EK Weg Alkmaar

06-08-19 Nationale selecties: UPDATE: EK Weg Alkmaar

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor Junioren, U23 & Elite, die zullen plaatsvinden van woensdag 7 augustus tot zondag 11 augustus 2019 in Alkmaar (Nederland):

SELECTIES TIJDRIJDEN:

DAMES JUNIOREN:
Elena DEBOUCK – Julie DE WILDE
Geen reserves.

HEREN JUNIOREN:

Lucas ROGIERS – Lars VAN RYCKEGHEM
Reserve: Branko HUYS

DAMES U23:
Alana CASTRIQUE – Britt KNAVEN
Geen reserves.

HEREN U23:

Brent VAN MOER – Ilan VAN WILDER
Reserve: Jasper DE PLUS

MIXED TEAM RELAY:
3 Dames Elite: Sanne CANT – Sofie DE VUYST – Lotte KOPECKY
3 Heren Elite: Thomas DE GENDT – Lawrence NAESEN – Otto VERGAERDE (vervangt Jonas RICKAERT)

DAMES ELITE:
Ann-Sophie DUYCK – Julie VAN DE VELDE
Geen reserves.

HEREN ELITE:
Remco EVENEPOEL (vervangt Victor CAMPENAERTS) – Yves LAMPAERT
Geen reserves. 

SELECTIES WEGRITTEN:

DAMES JUNIOREN:
Katrijn DE CLERCQ – Julie DE WILDE – Jade LENAERS – Dina SCAVONE – Nele VAN ASSCHE – Gloria VAN MECHELEN
Geen reserves.

HEREN JUNIOREN:

Simon DEHAIRS – Arnaud DE LIE – Milan FRETIN – Robin ORINS – Warre VANGHELUWE (vervangt Alex VANDENBULCKE) – Lars VAN RYCKEGHEM
Reserves: Siebe DEWEIRDT – Lucas ROGIERS 

DAMES U23:
Shari BOSSUYT – Alana CASTRIQUE – Britt KNAVEN – Lone MEERTENS – Marthe TRUYEN
Geen reserves.

HEREN U23:

Cédric BEULLENS (vervangt Fabio VAN DEN BOSSCHE) – Stan DEWULF – Sébastien GRIGNARD – Jens REYNDERS – Gerben THIJSSEN – Brent VAN MOER 
Reserve: Arne MARIT

DAMES ELITE:
Sanne CANT – Valerie DEMEY – Sofie DE VUYST – Kelly DRUYTS – Kaat HANNES – Lotte KOPECKY – Jesse VANDENBULCKE – Kelly VAN DEN STEEN
Reserves: Annelies DOM – Ann-Sophie DUYCK – Ellen VAN LOY

HEREN ELITE:
Laurens DE VREESE (vervangt Jonas RICKAERT) – Jens KEUKELEIRE – Yves LAMPAERT – Tim MERLIER – Lawrence NAESEN – Jasper PHILIPSEN – Edward THEUNS – Otto VERGAERDE 
Reserve: Jens DEBUSSCHERE

PROGRAMMA:
07.08.2019 
09.00  Tijdrit Dames Junioren (22,4 km)
11.15  Tijdrit Heren Junioren (22,4 km)
14.30  Mixed Team Relay (44,8 km)

08.08.2019:
09.00  Tijdrit Dames U23 (22,4 km)
10.45  Tijdrit Dames Elite (22,4 km)
12.45  Tijdrit Heren U23 (22,4 km)
15.00  Tijdrit Heren Elite (22,4 km)

09.08.2019:
09.00  Wegrit Dames Junioren (69 km)
12.00  Wegrit Dames U23 (92 km)
16.00  Wegrit Heren Junioren (115 km)

10.08.2019:
09.00  Wegrit Heren U23 (138 km)
13.00  Wegrit Dames Elite (115 km)

11.08.2019:
11.30  Wegrit Heren Elite (172,6 km)

Voor meer wedstrijdinfo: www.uec.ch.


Hot nieuws

14-10-19Nationale selecties: Wereldbeker Cyclocross Bern
11-10-19Vacature: Junior Accountant
10-10-19Topcompetitie Nieuwelingen - Affligem
08-10-19Nationale selecties: EK BMX Freestyle
08-10-19Nationale selecties: EK Piste Elite Apeldoorn
ESSO Beobank AG Insurance lotto
Bio-Racer Shimano Liberale Mutualiteit Liantis Ridley Jupiler Het Laatste Nieuws Concordia Toyota Vanreusel Snacks Sporza
Be Gold Cloud Partners

NewsKBWB
Contact
Openingsuren
Organigram
Logo & Huisst...
Doel en taken
Mission state...
Statuten
Huishoudelijk...
Routebeschrij...
Disciplines
Weg
Piste
Veldrijden
MTB
Trial
BMX
Indoor Cycling
Recreatie
Belgian Cycli...
Programma
Selecties
OS - WK - EK
Kledij
BK
Organisatie B...
Toegewezen Be...
Disciplines
Reglementen
Word commissaris
Modelformulie...
Algemene regl...
Colleges
Specifieke sp...
Organisatievo...
Protocol Spor...
Antidoping
Seingevers
Formulieren
Kalenderkaarten
Vergunningen
Deelname buit...
Aanvraag luis...
Aanvraag wild...
Telecommunica...
Prijzenbarema's
Events
Meldpunt
Aanspreekpunt...
Ethische comm...
Publicaties
Beslissingen ...
Verzekeringen
Begeleiding n...
Palmares
Records
PartnersLinksVideo