Home | NL | FR
Nationale selecties: UPDATE: EK Weg Plouay

18-08-20 Nationale selecties: UPDATE: EK Weg Plouay

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor Junioren, U23 & Elite, die zullen plaatsvinden van maandag 24 augustus tot vrijdag 28 augustus 2020 in Plouay (Frankrijk):

SELECTIES TIJDRIJDEN:

DAMES JUNIOREN:
Julie DE WILDE – Marith VANHOVE 
Reserve: Eefje BRANDT

HEREN JUNIOREN:

Alec SEGAERT – Cian UIJTDEBROEKS 
Reserve: Jelle DECLERCK – Luca D’HOLLANDER  

DAMES U23:
Shari BOSSUYT – Britt KNAVEN
Reserve: Fien VAN EYNDE

HEREN U23:

Ilan VAN WILDER – Florian VERMEERSCH 
Reserve: Rune HERREGODTS

DAMES ELITE:
Sara VAN DE VEL – Julie VAN DE VELDE
Reserve: Ann-Sophie DUYCK

HEREN ELITE:
Victor CAMPENAERTS – Jasper DE PLUS (vervangt Remco EVENEPOEL)
Geen reserves. 

MIXED TEAM RELAY:
3 Dames:
Britt KNAVEN – Sara VAN DE VEL – Julie VAN DE VELDE
Reserve: Shari BOSSUYT
3 Heren: Victor CAMPENAERTS – Jasper DE PLUS – Rune HERREGODTS

SELECTIES WEGRITTEN:

DAMES JUNIOREN:
Katrijn DE CLERCQ – Julie DE WILDE – Fien MASURE – Jolien VAN CONINCKXLOEY – Marith VANHOVE – Gloria VAN MECHELEN 
Reserve: Eefje BRANDT

HEREN JUNIOREN:

Ramses DEBRUYNE – Jelle DECLERCK – Arnaud DE LIE – Robin ORINS – Alec SEGAERT – Cian UIJTDEBROEKS 
Reserves: Dries DE POOTER – Siebe DEWEIRDT – Lars VAN RYCKEGHEM – Dries VERSTAPPEN 

DAMES U23:
Amber AERNOUTS – Shari BOSSUYT – Britt KNAVEN – Lone MEERTENS – Marthe TRUYEN – Fien VAN EYNDE
Reserves: Alana CASTRIQUE – Ellen FEYTENS – Amber LACOMPTE

HEREN U23:

Alex COLMAN – Sébastien GRIGNARD – Jordi MEEUS – Jens REYNDERS – Stan VAN TRICHT – Florian VERMEERSCH 
Reserves: Vito BRAET – Arne MARIT – Maxim VAN GILS
 
DAMES ELITE:
Sanne CANT – Valerie DEMEY – Lotte KOPECKY – Jesse VANDENBULCKE – Kelly VAN DEN STEEN – Julie VAN DE VELDE
Reserve: Mieke DOCX

HEREN ELITE:
Victor CAMPENAERTS – Xandro MEURISSE – Oliver NAESEN – Jasper PHILIPSEN – Jasper STUYVEN – Greg VAN AVERMAET – Sep VANMARCKE – Otto VERGAERDE
Reserves: Aimé DE GENDT – Stan DEWULF – Edward THEUNS – Loïc VLIEGEN 
 
PROGRAMMA:
24.08.2020 
09.00  Tijdrit Dames Junioren (25,6 km)
10.25  Tijdrit Heren Junioren (25,6 km)
12.00  Tijdrit Dames U23 (25,6 km)
13.10  Tijdrit Heren U23 (25,6 km)
14.30  Tijdrit Dames Elite (25,6 km)
16.10  Tijdrit Heren Elite (25,6 km)

26.08.2020:
09.00  Wegrit Dames U23 (81,9 km)
12.00  Wegrit Heren Elite (177,45 km)

27.08.2020:
09.00  Wegrit Heren U23 (136,5 km)
13.00  Wegrit Dames Elite (109,2 km)

28.08.2020:
09.00  Wegrit Dames Junioren (68,25 km)
11.20  Wegrit Heren Junioren (109,2 km)
14.30  Mixed Team Relay (54,6 km)

Voor meer wedstrijdinfo: www.uec.ch.


Hot nieuws

24-09-20Nationale selecties: WK MTB Leogang
18-09-20Nationale selecties: Trophée des Grimpeuses
15-09-20UPDATES: maatregelen coronavirus (COVID-19)
29-08-20Nationale selecties: Grote Prijs Euromat
27-08-20Update Belgische Kampioenschappen Weg
ESSO Beobank AG Insurance lotto
Bio-Racer Shimano Liberale Mutualiteit Liantis Ridley Jupiler Het Laatste Nieuws Concordia Toyota Vanreusel Snacks Sporza
Be Gold Cloud Partners

NewsKBWB
Contact
Openingsuren
Organigram
Logo & Huisst...
Doel en taken
Mission state...
Statuten
Huishoudelijk...
Routebeschrij...
Disciplines
Weg
Piste
Veldrijden
MTB
Trial
BMX Racing
BMX Freestyle
Indoor Cycling
Recreatie
Belgian Cycli...
Programma
Selecties
OS - WK - EK
Kledij
BK
Organisatie B...
Toegewezen Be...
Disciplines
Reglementen
Word commissaris
Modelformulie...
Algemene regl...
Colleges
Specifieke sp...
Organisatievo...
Protocol Spor...
Antidoping
Signaalgever
Formulieren
Kalenderkaarten
Vergunningen
Deelname buit...
Aanvraag luis...
Aanvraag wild...
Telecommunica...
Prijzenbarema's
Arbeidsongeva...
Meldpunt
Aanspreekpunt...
Ethische comm...
Publicaties
Beslissingen ...
Verzekeringen
Begeleiding n...
Palmares
Records
Info nieuw KB...
PartnersLinks