Home | NL | FR

Contact

ALGEMEEN ADRES
KBWB vzw
Rue de Bruxelles 482
1480 Tubize
Tel.: +32 (0)2 349.19.11
Fax: +32 (0)2 343.12.56
E-mail: info@belgiancycling.be
BEOBANK: 109-6677530-89
IBAN: BE45 1096 6775 3089
BIC: CTBKBEBX
Ondernemingsnummer: 0410 602 582
RPR Brussel
Klik hier voor de WEGBESCHRIJVING

UITVOEREND BEHEER
STUURGROEP
  • Tom Van Damme, Bondsvoorzitter
  • Nathalie Clauwaert, Algemeen Directeur
  • Tom Van Damme, Bondsvoorzitter
  • Nathalie Clauwaert, Algemeen Directeur
  • William Van Aerde, Financieel Adviseur
DIRECTIECOMITE
  • Nathalie Clauwaert, Algemeen Directeur
  • Kris Sommerijns, Marketing
  • Marc Van Boterdael, Financiën, Boekhouding
PERSONEELSBESTAND
  Nele Bras
  Communicatie
Administratie STC
Tel.: +32 (0) 2 349.19.04
E-mail: nele.bras@belgiancycling.be
Xavier Vandermeulen Ward Vermoote 
Sportsecretaris Weg / Veld / Piste / Commissarissen & Reglementen
Tel.: +32 (0)2 349.19.14
E-mail: xavier.vandermeulen@belgiancycling.be
Assistent-coördinator Marketing Events
Sportsecretaris Offroad (BMX & MTB)
Tel.: +32 (0)2 349.19.01
E-mail: ward.vermoote@belgiancycling.be
Marc Van Boterdael Gaëtan Piette
Financiën en Boekhouding
Tel.: +32 (0) 2 349.19.17
E-mail: marc.vanboterdael@belgiancycling.be
Assistent Boekhouding
Tel.: +32 (0) 2 349.19.64
E-mail: gaetan.piette@belgiancycling.be
Kris Sommerijns Rob Van Crombruggen

Marketing
Tel.: +32 (0) 2 349.19.18
E-mail: kris.sommerijns@belgiancycling.be

PR & Communicatie
Tel.: +32 (0) 2 349.19.62
E-mail: rob.van.crombruggen@belgiancycling.be    
Christel Vereecken Irina De Clus
Directiesecretaresse Bondsvoorzitter
Vertaling (AD-COM-MAR-SP-BEST)
Administratie Dagelijks Bestuur,
Raad van Bestuur & Algemene Statutaire Vergaderingen
Antidopingcommissie
Tel.: +32 (0) 2 349.19.12
E-mail: christel.vereecken@belgiancycling.be
Algemene Administratie & Events
Tel.: +32 (0) 2 349.19.11
E-mail: irina.de.clus@belgiancycling.be
 
Guy Vermeiren Kris Van Steen
Persmedewerker
Tel.: +32 (0) 2 349.19.60
E-mail: guy.vermeiren@belgiancycling.be

Logistiek coördinator
Tel.: +32 (0) 2 349.19.65
E-mail: kris.van.steen@belgiancycling.be

DIRECTEUR BELGIAN CYCLING
Nathalie Clauwaert
Algemeen Directeur
Tel.: 32 (0) 2 349.19.10
E-mail: nathalie.clauwaert@belgiancycling.be
SPORTTECHNISCHE COMMISSIE

Frederik Broché
Technisch Directeur
Tel.: +32 (0) 2 349.19.55
E-mail: frederik.broche@belgiancycling.be

BE CYCLING

DIRECTEUR EN PERSVERANTWOORDELIJKE BE CYCLING
Tom Van Damme
Tel.: +32 (0) 2 349.19.11
 
ALGEMEEN ADRES
Be Cycling vzw
Rue de Bruxelles 482
1480 Tubize
Tel.: +32 (0) 2 349 19 03

RPR Brussel
BTW: BE 0867.723.693

Cycling Vlaanderen

ALGEMEEN ADRES

Cycling Vlaanderen
Vlaams Wielercentrum Eddy Merckx
Strandlaan 3
9000 Gent
Tel.: 09/321.90.20
E-mail: info@cycling.vlaanderen

FCWB

ALGEMEEN ADRES
FCWB
Rue de Bruxelles 482
1480 Tubize
Tel.: 02/349.19.27
Fax: 02/349.19.49
E-mail: info@fcwb.be

ESSO Beobank AG Insurance EY lotto
Bio-Racer Shimano Liberale Mutualiteit Liantis Naessens Ridley Jupiler Concordia Toyota Vanreusel Snacks Het Laatste Nieuws Sporza
Be Gold Cloud Partners

NewsKBWB
Contact
Openingsuren
Organigram
Logo & Huisst...
Doel en taken
Mission state...
Statuten
Intern reglement
Routebeschrij...
Disciplines
Weg
Piste
Veldrijden
MTB
Trial
BMX Racing
BMX Freestyle
Indoor Cycling
Cycling Esports
Recreatie
Belgian Cycli...
Programma
Selecties
OS - WK - EK
BK
Organisatie B...
Toegewezen Be...
Disciplines
Prijzenbarema's
Reglementen
Word commissaris
Modelformulie...
Algemene regl...
Colleges
Specifieke sp...
Organisatievo...
Protocol Spor...
Antidoping
Signaalgever
Formulieren
Kalenderkaarten
Vergunningen
Deelname buit...
Aanvraag luis...
Aanvraag wild...
Telecommunica...
Aangifte (arb...
Meldpunt
Aanspreekpunt...
Ethische comm...
Publicaties
Beslissingen ...
Verzekeringen
Begeleiding n...
Palmares
Records
Info nieuw KB...
PartnersLinksWebshop
Kledij