NATIONALE SELECTIES: COTTBUSER NÄCHTE

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Tim Carswell geselecteerde renners om deel te nemen aan de pistemeeting Cottbuser Nächte, die zal plaatsvinden van vrijdag 16 september tot zaterdag 17 september 2022 in Cottbus (Duitsland):

Dames Junioren:

  • Kjelle POETS
  • Zoë WOLFS

Dames Elite:

  • Nicky DEGRENDELE
  • Valerie JENAER

Heren Elite:

  • Mathias LEFEBER

Gerelateerd nieuws

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS TÁBOR

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de derde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 23 oktober 2022 in Tábor (Tsjechië): Dames Junioren: Lore DE SCHEPPER Shanyl DE SCHOESITTER Fleur MOORS Xaydée VAN SINAEY Heren Junioren: Yordi CORSUS Robbe MARCHAND Wies NUYENS Viktor VANDENBERGHE Seppe VAN DEN BOER Axel VAN DEN BROEK Heren U23: Arne BAERS Witse MEEUSSEN Jente MICHELS Thibau NYS Emiel VERSTRYNGE Joran WYSEURE Dames Elite: Julie BROUWERS Sanne CANT Kiona CRABBÉ Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS Marthe TRUYEN Ellen VAN LOY Laura VERDONSCHOT Suzanne VERHOEVEN Sterre VERVLOET Heren Elite: Jens ADAMS Thijs AERTS Vincent BAESTAENS Anton FERDINANDE Quinten HERMANS Eli ISERBYT Daan SOETE Laurens …

Lees verder
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WK PISTE ELITE SAINT-QUENTIN-EN-YVELINES

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen Piste voor Elite, die zullen plaatsvinden van woensdag 12 oktober tot zondag 16 oktober 2022 in Saint-Quentin-en-Yvelines (Frankrijk): DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE FOND: Shari BOSSUYT Katrijn DE CLERCQ Lotte KOPECKY Marith VANHOVE HEREN: FOND: Thibaut BERNARD Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Jules HESTERS Gianluca POLLEFLIET Fabio VAN DEN BOSSCHE Noah VANDENBRANDEN Brent VAN MULDERS PROGRAMMA: DAMES: 12.10.2022 – Scratch 13-14.10.2022 – Sprint 13.10.2022 – Afvalling 14.10.2022 – Omnium 15.10.2022 – Individuele Achtervolging 15.10.2022 – Ploegkoers 16.10.2022 – Keirin 16.10.2022 – Puntenkoers HEREN: 12-13.10.2022 – Ploegenachtervolging 13.10.2022 – Scratch 14.10.2022 – Puntenkoers 15.10.2022 – Omnium 16.10.2022 – Ploegkoers …

Lees verder