NATIONALE SELECTIES: EK PISTE JUNIOREN & U23 COTTBUS

Op voordracht van de bondscoaches selecteerde de Sporttechnische Commissie volgende renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Piste voor Junioren & U23, die plaatsvinden van dinsdag 9 juli tot zondag 14 juli 2024 in Cottbus (Duitsland):

JUNIOREN:

DAMES – FOND:

  • Auke DE BUYSSER
  • Laerke EXPEELS
  • Falke KERKHOF
  • Luca VIERSTRAETE

Disciplines: Ploegenachtervolging – Scratch – Afvalling – Individuele achtervolging – Omnium – Puntenkoers – Ploegkoers

DAMES – SPRINT:

  • Lore WOLFS

Disciplines: Sprint – Keirin – 500m Tijdrit

HEREN – FOND:

  • Nicolas AERNOUTS
  • Nolan HUYSMANS
  • Thibaut VAN DAMME
  • Jarne VAN DYCK
  • Matijs VAN STRIJTHEM

Disciplines: Ploegenachtervolging – Scratch – 1km Tijdrit – Afvalling – Individuele achtervolging – Omnium – Puntenkoers – Ploegkoers

HEREN – SPRINT:

  • Lowie NULENS
  • Yeno VINGERHOETS

Disciplines: Teamsprint (bij U23) – 1km Tijdrit – Keirin – Sprint

 

U23:

DAMES – FOND:

  • Katrijn DE CLERCQ
  • Hélène HESTERS
  • Marith VANHOVE
  • Lani WITTEVRONGEL

Disciplines: Individuele achtervolging – Afvalling – Scratch – Puntenkoers – Omnium – Ploegkoers

DAMES – SPRINT:

  • Julie NICOLAES

Disciplines: Sprint – 500m Tijdrit

HEREN – FOND:

  • Thibaut BERNARD
  • Tom CRABBE
  • Stan DENS
  • Renzo RAES
  • Noah VANDENBRANDEN
  • Milan VAN DEN HAUTE

Disciplines: Individuele achtervolging – Afvalling – Ploegenachtervolging – Scratch – Puntenkoers – Omnium – Ploegkoers

HEREN – SPRINT:

  • Runar DE SCHRIJVER
  • Tjörven MERTENS

Disciplines: Teamsprint (+ Junior) – 1km Tijdrit – Sprint – Keirin

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – BMX RACING

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van donderdag 1 augustus tot vrijdag 2 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): Women Elite: Aiko GOMMERS*  Reserve: Valerie VOSSEN *Elke Vanhoof zal wegens een blessure niet kunnen deelnemen en wordt vervangen door Aiko Gommers.  Men Elite: Ruben GOMMERS Reserve: Wannes MAGDELIJNS Programma: Donderdag 1 augustus: 1/4 Finale Run 1 – 1/4 Finale Run 2 – 1/4 Finale Run 3 – Last Chance Race Vrijdag 2 augustus: 1/2 Finale Run 1 – 1/2 Finale Run 2 – 1/2 Finale Run 3 – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – PISTE

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen Piste, die zullen plaatsvinden van maandag 5 augustus tot zondag 11 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE Julie NICOLAES Reserve: Valerie JENAER FOND: Katrijn DE CLERCQ Hélène HESTERS Lotte KOPECKY* Reserve: Lani WITTEVRONGEL *Lotte Kopecky is een crossover atleet (discipline wegwielrennen) HEREN: FOND: Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Fabio VAN DEN BOSSCHE Reserve: Noah VANDENBRANDEN   PROGRAMMA: DAMES: 07.08.2024 – Keirin (1ste ronde & repechages) 08.08.2024 – Keirin (1/4 finales, 1/2 finales & finales) 09.08.2024 – Sprint (kwalificatie, 1/32 finales, 1/16 finales) 09.08.2024 – Ploegkoers 10.08.2024 – …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – WEG

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door de bondscoaches Sven Vanthourenhout en Ludwig Willems geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen op de weg, die zullen plaatsvinden op zaterdag 27 juli en van zaterdag 3 augustus tot zondag 4 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): SELECTIES TIJDRIJDEN: DAMES ELITE: Lotte KOPECKY HEREN ELITE: Remco EVENEPOEL Wout VAN AERT   SELECTIES WEGRITTEN DAMES ELITE: Justine GHEKIERE Lotte KOPECKY Julie VAN DE VELDE Margot VANPACHTENBEKE Reserves (in alfabetische volgorde): Sanne CANT – Valerie DEMEY – Marthe GOOSSENS – Marthe TRUYEN HEREN ELITE: Tiesj BENOOT Remco EVENEPOEL Jasper STUYVEN Wout VAN AERT Reserves (in alfabetische volgorde): Arnaud DE LIE – Yves LAMPAERT – Jasper PHILIPSEN – Tim WELLENS …

Read more