NATIONALE SELECTIES: GP DEUTSCHLAND SPRINT

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Tim Carswell geselecteerde renners om deel te nemen aan de pistemeeting GP Deutschland Sprint, die zal plaatsvinden van vrijdag 23 juni tot zaterdag 24 juni 2023 in Cottbus (Duitsland):

SPRINT

Heren Junioren:

  • Yeno VINGERHOETS

Dames Elite:

  • Nicky DEGRENDELE
  • Valerie JENAER
  • Julie NICOLAES
  • Kjelle POETS
  • Zoë WOLFS

Heren Elite:

  • Runar DE SCHRIJVER
  • Mathias LEFEBER

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WK PISTE JUNIOREN CALI

Op voordracht van de bondscoaches Tim Carswell en Nicky Cocquyt selecteerde de Sporttechnische Commissie volgende renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen Piste voor Junioren, die plaatsvinden van woensdag 23 augustus tot zondag 27 augustus 2023 in Cali (Colombia): DAMES JUNIOREN – FOND:  Laerke EXPEELS Hélène HESTERS Disciplines: Scratch – Afvalling – Omnium – Puntenkoers – Ploegkoers HEREN JUNIOREN – FOND: Tom CRABBE Stan DENS Milan VAN DEN HAUTE Disciplines: Scratch – Puntenkoers – Individuele achtervolging – Omnium – Ploegkoers – Afvalling HEREN JUNIOREN – SPRINT: Nolan HUYSMANS Tjörven MERTENS Yeno VINGERHOETS Disciplines: Teamsprint – Keirin – Sprint – 1km Tijdrit

Read more
Veldrijden
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS FLAMANVILLE

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de veertiende manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 16 januari 2022 in Flamanville (Frankrijk): Heren U23: Gerben KUYPERS Emiel VERSTRYNGE Joran WYSEURE Dames Elite: Julie BROUWERS Sanne CANT Kiona CRABBÉ Alicia FRANCK Marion NORBERT RIBEROLLE Loes SELS Marthe TRUYEN Ellen VAN LOY Laura VERDONSCHOT Suzanne VERHOEVEN Heren Elite: Jens ADAMS Thijs AERTS Toon AERTS Vincent BAESTAENS Quinten HERMANS Eli ISERBYT Tom MEEUSEN Daan SOETE Laurens SWEECK Toon VANDEBOSCH Michael VANTHOURENHOUT

Read more