NATIONALE SELECTIES: INTERNATIONAL BELGIAN TRACK MEETING GENT

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de International Belgian Track Meeting in Gent, die zal plaatsvinden van vrijdag 14 april tot zondag 16 april 2023:

Dames Junioren:

  • Laerke EXPEELS
  • Hélène HESTERS
  • Britt HUYBRECHTS
  • Luca VIERSTRAETE

Heren Junioren:

  • Nicolas AERNOUTS
  • Tom CRABBE
  • Stan DENS
  • Nolan HUYSMANS
  • Tjörven MERTENS
  • Milan VAN DEN HAUTE
  • Jarne VAN DYCK
  • Matijs VAN STRIJTHEM
  • Louis WEYTS

Heren U23:

  • Thibaut BERNARD
  • Jasper BERTELS
  • Lennert BERTELS
  • Brem DEMAN
  • Runar DE SCHRIJVER
  • Renzo RAES
  • Noah VANDENBRANDEN
  • Yoran VAN GUCHT

Dames Elite:

  • Shari BOSSUYT
  • Katrijn DE CLERCQ
  • Nicky DEGRENDELE
  • Valerie JENAER
  • Febe JOORIS
  • Sara MAES
  • Julie NICOLAES
  • Kjelle POETS
  • Marith VANHOVE
  • Lani WITTEVRONGEL
  • Zoë WOLFS

Heren Elite:

  • Tuur DENS
  • Lindsay DE VYLDER
  • Mathias LEFEBER
  • Gerald NYS
  • Arthur SENRAME
  • Bram VAN DER REYSEN

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WK BMX RACING ROCK HILL

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van vrijdag 17 mei tot zaterdag 18 mei 2024 in Rock Hill (Verenigde Staten): Men Junior: Niels APPERMONT Loris JEANMOYE Yorgi PICCART Reserve: Iljo LENSSEN Women U23: Aiko GOMMERS Valerie VOSSEN Women Elite: Elke VANHOOF Men Elite: Ruben GOMMERS Wannes MAGDELIJNS Programma: Vrijdag 17 mei: 1ste Ronde – Last Chance Qualifier – 1/8 Finales Zaterdag 18 mei: 1/4 Finales – 1/2 Finales – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP PISTE MILTON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations’ Cup Piste in Milton (Canada), die zal plaatsvinden van vrijdag 12 april tot zondag 14 april 2024: DAMES: SPRINT: Valerie JENAER Julie NICOLAES FOND: Katrijn DE CLERCQ Hélène HESTERS Lani WITTEVRONGEL HEREN: SPRINT: Runar DE SCHRIJVER FOND: Thibaut BERNARD Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Noah VANDENBRANDEN Yoran VAN GUCHT PROGRAMMA: DAMES: 12.04.2024 – Teamsprint 12.04.2024 – Afvalling 13.04.2024 – Sprint 13.04.2024 – Ploegkoers 14.04.2024 – Omnium 14.04.2024 – Keirin HEREN: 12.04.2024 – Ploegenachtervolging 12.04.2024 – Afvalling 13.04.2024 – Omnium 13.04.2024 – Keirin 14.04.2024 – Sprint 14.04.2024 – Ploegkoers

Read more