NATIONALE SELECTIES: INTERNATIONAL BELGIAN TRACK MEETING GENT

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de International Belgian Track Meeting in Gent, die zal plaatsvinden van vrijdag 14 april tot zondag 16 april 2023:

Dames Junioren:

  • Laerke EXPEELS
  • Hélène HESTERS
  • Britt HUYBRECHTS
  • Luca VIERSTRAETE

Heren Junioren:

  • Nicolas AERNOUTS
  • Tom CRABBE
  • Stan DENS
  • Nolan HUYSMANS
  • Tjörven MERTENS
  • Milan VAN DEN HAUTE
  • Jarne VAN DYCK
  • Matijs VAN STRIJTHEM
  • Louis WEYTS

Heren U23:

  • Thibaut BERNARD
  • Jasper BERTELS
  • Lennert BERTELS
  • Brem DEMAN
  • Runar DE SCHRIJVER
  • Renzo RAES
  • Noah VANDENBRANDEN
  • Yoran VAN GUCHT

Dames Elite:

  • Shari BOSSUYT
  • Katrijn DE CLERCQ
  • Nicky DEGRENDELE
  • Valerie JENAER
  • Febe JOORIS
  • Sara MAES
  • Julie NICOLAES
  • Kjelle POETS
  • Marith VANHOVE
  • Lani WITTEVRONGEL
  • Zoë WOLFS

Heren Elite:

  • Tuur DENS
  • Lindsay DE VYLDER
  • Mathias LEFEBER
  • Gerald NYS
  • Arthur SENRAME
  • Bram VAN DER REYSEN

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – BMX RACING

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van donderdag 1 augustus tot vrijdag 2 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): Women Elite: Aiko GOMMERS*  Reserve: Valerie VOSSEN *Elke Vanhoof zal wegens een blessure niet kunnen deelnemen en wordt vervangen door Aiko Gommers.  Men Elite: Ruben GOMMERS Reserve: Wannes MAGDELIJNS Programma: Donderdag 1 augustus: 1/4 Finale Run 1 – 1/4 Finale Run 2 – 1/4 Finale Run 3 – Last Chance Race Vrijdag 2 augustus: 1/2 Finale Run 1 – 1/2 Finale Run 2 – 1/2 Finale Run 3 – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – PISTE

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen Piste, die zullen plaatsvinden van maandag 5 augustus tot zondag 11 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE Julie NICOLAES Reserve: Valerie JENAER FOND: Katrijn DE CLERCQ Hélène HESTERS Lotte KOPECKY* Reserve: Lani WITTEVRONGEL *Lotte Kopecky is een crossover atleet (discipline wegwielrennen) HEREN: FOND: Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Fabio VAN DEN BOSSCHE Reserve: Noah VANDENBRANDEN   PROGRAMMA: DAMES: 07.08.2024 – Keirin (1ste ronde & repechages) 08.08.2024 – Keirin (1/4 finales, 1/2 finales & finales) 09.08.2024 – Sprint (kwalificatie, 1/32 finales, 1/16 finales) 09.08.2024 – Ploegkoers 10.08.2024 – …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – WEG

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door de bondscoaches Sven Vanthourenhout en Ludwig Willems geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen op de weg, die zullen plaatsvinden op zaterdag 27 juli en van zaterdag 3 augustus tot zondag 4 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): SELECTIES TIJDRIJDEN: DAMES ELITE: Lotte KOPECKY HEREN ELITE: Remco EVENEPOEL Wout VAN AERT   SELECTIES WEGRITTEN DAMES ELITE: Justine GHEKIERE Lotte KOPECKY Julie VAN DE VELDE Margot VANPACHTENBEKE Reserves (in alfabetische volgorde): Sanne CANT – Valerie DEMEY – Marthe GOOSSENS – Marthe TRUYEN HEREN ELITE: Tiesj BENOOT Remco EVENEPOEL Jasper STUYVEN Wout VAN AERT Reserves (in alfabetische volgorde): Arnaud DE LIE – Yves LAMPAERT – Jasper PHILIPSEN – Tim WELLENS …

Read more