NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP PISTE JAKARTA

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations' Cup Piste in Jakarta (Indonesië), die zal plaatsvinden van donderdag 23 februari tot zondag 26 februari 2023:

DAMES:

SPRINT:

  • Nicky DEGRENDELE

HEREN:

FOND:

  • Thibaut BERNARD
  • Tuur DENS
  • Lindsay DE VYLDER
  • Jules HESTERS
  • Gianluca POLLEFLIET
  • Noah VANDENBRANDEN

PROGRAMMA:

DAMES:

  • 25.02.2023 – Sprint
  • 26.02.2023 – Keirin

HEREN:

  • 23-24.02.2023 – Ploegenachtervolging
  • 24.02.2023 – Afvalling
  • 25.02.2023 – Omnium
  • 26.02.2023 – Ploegkoers

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS BENIDORM

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de dertiende manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 22 januari 2023 in Benidorm (Spanje): Dames Junioren: Lore DE SCHEPPER Shanyl DE SCHOESITTER Fleur MOORS Xaydée VAN SINAEY Heren Junioren: Yordi CORSUS Antoine JAMIN Robbe MARCHAND Wies NUYENS Viktor VANDENBERGHE Seppe VAN DEN BOER Heren U23: Arne BAERS Aaron DOCKX Witse MEEUSSEN Jente MICHELS Thibau NYS Victor VAN DE PUTTE Emiel VERSTRYNGE Joran WYSEURE Dames Elite: Julie BROUWERS Kiona CRABBÉ Alicia FRANCK Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS Loes SELS Laura VERDONSCHOT Suzanne VERHOEVEN Heren Elite: Thijs AERTS Jens ADAMS Vincent BAESTAENS Eli ISERBYT Timo KIELICH Gerben KUYPERS Daan SOETE Laurens SWEECK …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: EK PISTE ELITE GRENCHEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, die zullen plaatsvinden van woensdag 8 februari tot zondag 12 februari 2023 in Grenchen (Zwitserland): DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE Valerie JENAER Julie NICOLAES Elke VANHOOF FOND: Shari BOSSUYT Lotte KOPECKY Reserve: Hélène HESTERS HEREN: FOND: Thibaut BERNARD Brem DEMAN Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Jules HESTERS Gianluca POLLEFLIET Fabio VAN DEN BOSSCHE Noah VANDENBRANDEN PROGRAMMA: DAMES: 08.02.2023 – Teamsprint 08.02.2023 – Scratch 09-10.02.2023 – Sprint 09.02.2023 – Afvalling 10.02.2023 – Omnium 11.02.2023 – 500m Tijdrit 11.02.2023– Puntenkoers 12.02.2023 – Keirin 12.02.2023 – Ploegkoers HEREN: 08-09.02.2023 – Ploegenachtervolging 08.02.2023 – Afvalling 09.02.2023 …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): EK WEG ELITE MÜNCHEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Ludwig Willems en Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor Elite, die zullen plaatsvinden van zondag 14 augustus tot zondag 21 augustus 2022 in München (Duitsland): SELECTIE TIJDRIJDEN: DAMES ELITE:* Julie VAN DE VELDE *Sara VAN DE VEL zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen. HEREN ELITE:* Rune HERREGODTS *Yves LAMPAERT zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen. SELECTIE WEGRITTEN: DAMES ELITE: Sanne CANT Kim DE BAAT Valerie DEMEY Justine GHEKIERE (vervangt Alana CASTRIQUE) Lone MEERTENS Marthe TRUYEN (vervangt Lotte KOPECKY) Jesse VANDENBULCKE Julie VAN DE VELDE HEREN ELITE: Dries DE BONDT Aimé DE GENDT Rune HERREGODTS …

Read more