NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP PISTE MILTON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations' Cup Piste in Milton (Canada), die zal plaatsvinden van donderdag 20 april tot zondag 23 april 2023:

DAMES:

SPRINT:

  • Nicky DEGRENDELE
  • Valerie JENAER
  • Elke VANHOOF

FOND:

  • Shari BOSSUYT
  • Lotte KOPECKY

HEREN:

FOND:

  • Thibaut BERNARD
  • Brem DEMAN
  • Tuur DENS
  • Gianluca POLLEFLIET
  • Noah VANDENBRANDEN

PROGRAMMA:

DAMES:

  • 21.04.2023 – Teamsprint
  • 21.04.2023 – Afvalling
  • 22.02.2023 – Sprint
  • 22.04.2023 – Ploegkoers
  • 23.04.2023 – Omnium
  • 23.04.2023 – Keirin

HEREN:

  • 20-21.04.2023 – Ploegenachtervolging
  • 23.04.2023 – Ploegkoers

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – BMX RACING

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van donderdag 1 augustus tot vrijdag 2 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): Women Elite: Elke VANHOOF Reserve: Aiko GOMMERS Men Elite: Ruben GOMMERS Reserve: Wannes MAGDELIJNS Programma: Donderdag 1 augustus: 1/4 Finale Run 1 – 1/4 Finale Run 2 – 1/4 Finale Run 3 – Last Chance Race Vrijdag 2 augustus: 1/2 Finale Run 1 – 1/2 Finale Run 2 – 1/2 Finale Run 3 – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – MTB

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Filip Meirhaeghe geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen MTB, die zullen plaatsvinden van zondag 28 juli tot maandag 29 juli 2024 in Parijs (Frankrijk): Dames Elite: Emeline DETILLEUX Heren Elite: Pierre DE FROIDMONT Jens SCHUERMANS   Programma: Zondag 28 juli: 14.10 Dames Elite XCO Maandag 29 juli: 14.10 Heren Elite XCO

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – WEG

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Sven Vanthourenhout en Ludwig Willems geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen op de weg, die zullen plaatsvinden op zaterdag 27 juli en van zaterdag 3 augustus tot zondag 4 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): SELECTIES TIJDRIJDEN: DAMES ELITE: Deze selectie zal worden bekendgemaakt op zaterdag 6 juli. HEREN ELITE: Remco EVENEPOEL Wout VAN AERT   SELECTIES WEGRITTEN DAMES ELITE: Deze selectie zal worden bekendgemaakt op zaterdag 6 juli. HEREN ELITE: Tiesj BENOOT Remco EVENEPOEL Jasper STUYVEN Wout VAN AERT Reserves (in alfabetische volgorde): Arnaud DE LIE – Yves LAMPAERT – Jasper PHILIPSEN – Tim WELLENS   PROGRAMMA Zaterdag 27 juli: 14.30: Tijdrit Dames Elite 16.34: Tijdrit Heren Elite …

Read more