NATIONALE SELECTIES: UEC BMX EUROPEAN CUP 1&2 VERONA

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de eerste en tweede manche van de UEC BMX European Cup 2023, die zullen plaatsvinden van zaterdag 18 maart tot zondag 19 maart 2023 in Verona (Italië):

Men Junior:

  • Niels APPERMONT
  • Dieter BROUNS
  • Yorgi PICCART

Women U23:

  • Valerie VOSSEN

Men U23:

  • Jools MELIS
  • Thibaut STOFFELS

Men Elite:

  • Mathijn BOGAERT
  • Ruben GOMMERS
  • Wannes MAGDELIJNS

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: EK PISTE ELITE GRENCHEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, die zullen plaatsvinden van woensdag 8 februari tot zondag 12 februari 2023 in Grenchen (Zwitserland): DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE Valerie JENAER Julie NICOLAES Elke VANHOOF FOND: Shari BOSSUYT Lotte KOPECKY Reserve: Hélène HESTERS HEREN: FOND: Thibaut BERNARD Brem DEMAN Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Jules HESTERS Gianluca POLLEFLIET Fabio VAN DEN BOSSCHE Noah VANDENBRANDEN PROGRAMMA: DAMES: 08.02.2023 – Teamsprint 08.02.2023 – Scratch 09-10.02.2023 – Sprint 09.02.2023 – Afvalling 10.02.2023 – Omnium 11.02.2023 – 500m Tijdrit 11.02.2023– Puntenkoers 12.02.2023 – Keirin 12.02.2023 – Ploegkoers HEREN: 08-09.02.2023 – Ploegenachtervolging 08.02.2023 – Afvalling 09.02.2023 …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP PISTE MILTON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations’ Cup Piste in Milton (Canada), die zal plaatsvinden van donderdag 20 april tot zondag 23 april 2023: DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE Valerie JENAER Elke VANHOOF FOND: Shari BOSSUYT Lotte KOPECKY HEREN: FOND: Thibaut BERNARD Brem DEMAN Tuur DENS Gianluca POLLEFLIET Noah VANDENBRANDEN PROGRAMMA: DAMES: 21.04.2023 – Teamsprint 21.04.2023 – Afvalling 22.02.2023 – Sprint 22.04.2023 – Ploegkoers 23.04.2023 – Omnium 23.04.2023 – Keirin HEREN: 20-21.04.2023 – Ploegenachtervolging 23.04.2023 – Ploegkoers

Read more