NATIONALE SELECTIES: UEC BMX EUROPEAN CUP 3&4 ZOLDER

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de derde en vierde manche van de UEC BMX European Cup 2024, die zullen plaatsvinden van zaterdag 30 maart tot zondag 31 maart 2024 in Zolder:

Men Junior:

  • Niels APPERMONT
  • Loris JEANMOYE
  • Iljo LENSSEN
  • Lowie NULENS
  • Mika OOMS
  • Yorgi PICCART
  • Senne VERELST

Women U23:

  • Robyn GOMMERS
  • Merel VAN GASTEL
  • Valerie VOSSEN

Men U23:

  • Victor BEIRINCKX
  • Dieter BROUNS
  • Jools MELIS
  • Thomas WILLEMS

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WK BMX RACING ROCK HILL

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van vrijdag 17 mei tot zaterdag 18 mei 2024 in Rock Hill (Verenigde Staten): Men Junior: Niels APPERMONT Loris JEANMOYE Yorgi PICCART Reserve: Iljo LENSSEN Women U23: Aiko GOMMERS Valerie VOSSEN Women Elite: Elke VANHOOF Men Elite: Ruben GOMMERS Wannes MAGDELIJNS Programma: Vrijdag 17 mei: 1ste Ronde – Last Chance Qualifier – 1/8 Finales Zaterdag 18 mei: 1/4 Finales – 1/2 Finales – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP PISTE MILTON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations’ Cup Piste in Milton (Canada), die zal plaatsvinden van vrijdag 12 april tot zondag 14 april 2024: DAMES: SPRINT: Valerie JENAER Julie NICOLAES FOND: Katrijn DE CLERCQ Hélène HESTERS Lani WITTEVRONGEL HEREN: SPRINT: Runar DE SCHRIJVER FOND: Thibaut BERNARD Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Noah VANDENBRANDEN Yoran VAN GUCHT PROGRAMMA: DAMES: 12.04.2024 – Teamsprint 12.04.2024 – Afvalling 13.04.2024 – Sprint 13.04.2024 – Ploegkoers 14.04.2024 – Omnium 14.04.2024 – Keirin HEREN: 12.04.2024 – Ploegenachtervolging 12.04.2024 – Afvalling 13.04.2024 – Omnium 13.04.2024 – Keirin 14.04.2024 – Sprint 14.04.2024 – Ploegkoers

Read more