NATIONALE SELECTIES: UPDATE: EK BMX BESANÇON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen BMX, die zullen plaatsvinden van vrijdag 7 juli tot zondag 9 juli 2023 in Besançon (Frankrijk):

Women Junior:

  • Lotte WOLFS

Men Junior:

  • Niels APPERMONT
  • Dieter BROUNS
  • Loris JEANMOYE

Women U23:

  • Aiko GOMMERS
  • Valerie VOSSEN

Men U23:

  • Thibaut STOFFELS
  • Jan-Viktor VRANCKX

Men Elite:

  • Ruben GOMMERS
  • Wannes MAGDELIJNS
  • Mathijs VERHOEVEN
  • *Mathijn BOGAERT heeft zich afgemeld wegens een blessure.

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS ANTWERPEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de negende manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zaterdag 23 december 2023 in Antwerpen: Dames Junioren: Alexe DE RAEDEMAEKER Shanyl DE SCHOESITTER Laure HUYBRECHTS Sanne LAURIJSSEN Ilken SEYNAVE Heren Junioren: Matisse ARYS Senn BOSSAERTS Louic BOUSSEMAERE Lars DAELMANS Miel DEKIEN Keano GEENS Fabian MAES Jasper SCHOOFS Arthur VAN DEN BOER Mats VANDEN EYNDE Heren U23: Arne BAERS Yordi CORSUS Aaron DOCKX Ward HUYBS Yorben LAURYSSEN Jente MICHELS Viktor VANDENBERGHE Seppe VAN DEN BOER Victor VAN DE PUTTE Emiel VERSTRYNGE Dames Elite: Lotte BAELE Julie BROUWERS Lore DE SCHEPPER Alicia FRANCK Fleur MOORS Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS Marthe TRUYEN Xaydée VAN …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: UEC BMX EUROPEAN CUP 3&4 ZOLDER

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de derde en vierde manche van de UEC BMX European Cup 2023, die zullen plaatsvinden van zaterdag 8 april tot zondag 9 april 2023 in Zolder: Women Junior: Lotte WOLFS Men Junior: Niels APPERMONT Victor BEIRINCKX Dieter BROUNS Loris JEANMOYE Ferre T’SEYEN Yeno VINGERHOETS Women U23: Valerie VOSSEN Men U23: Jools MELIS Thibaut STOFFELS Women Elite: Elke VANHOOF Men Elite: Mathijn BOGAERT Ruben GOMMERS Wannes MAGDELIJNS

Read more