NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER BMX RACING 7&8 SANTIAGO DEL ESTERO

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de zevende en achtste ronde van de Wereldbeker BMX Racing in Santiago del Estero (Argentinië), die zal plaatsvinden van zaterdag 7 oktober tot zondag 8 oktober 2023:

Women U23:

  • Aiko GOMMERS
  • Valerie VOSSEN

Women Elite:

  • Elke VANHOOF

Men Elite:

  • Ruben GOMMERS
  • Wannes MAGDELIJNS

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: UEC BMX EUROPEAN CUP 3&4 ZOLDER

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de derde en vierde manche van de UEC BMX European Cup 2023, die zullen plaatsvinden van zaterdag 8 april tot zondag 9 april 2023 in Zolder: Women Junior: Lotte WOLFS Men Junior: Niels APPERMONT Victor BEIRINCKX Dieter BROUNS Loris JEANMOYE Ferre T’SEYEN Yeno VINGERHOETS Women U23: Valerie VOSSEN Men U23: Jools MELIS Thibaut STOFFELS Women Elite: Elke VANHOOF Men Elite: Mathijn BOGAERT Ruben GOMMERS Wannes MAGDELIJNS

Read more
MTB
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: UPDATE: EK MTB XCO JUNIOREN & U23 ANADIA

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Filip Meirhaeghe geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen MTB XCO voor Junioren & U23, die zullen plaatsvinden van donderdag 30 juni tot zondag 3 juli 2022 in Anadia (Portugal): CROSS-COUNTRY: Dames Junioren: Julia GRÉGOIRE Heren Junioren: Kay DE BRUYCKERE Heren U23:* Clement HORNY Arne JANSSENS Jarne VANDERSTEEN *Jente MICHELS heeft zich afgemeld wegens een blessure.

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS NAMEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de achtste manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 17 december 2023 in Namen (België): Vrouwen Elite: Marion NORBERT RIBEROLLE Julie BROUWERS Jinse PEETERS Xaydée VAN SINAEY Fleur MOORS Alicia FRANCK Laura VERDONSCHOT Kiona CRABBE Suzanne VERHOEVEN Jana DOBBELAERE Febe DE SMEDT Mannen Elite: Eli ISERBYT Michael VANTHOURENHOUT Laurens SWEECK Jens ADAMS Gerben KUYPERS Niels VANDEPUTTE Witse MEEUSSEN Joran WYSEURE Toon VANDEBOSCH Thijs AERTS Vrouwen U23: Lore DE SCHEPPER Lotte BAELE Mannen U23: Jente MICHELS Emiel VERSTRYNGE Ward HUYBS Victor VAN DE PUTTE Yorben LAURYSSEN Aaron DOCKX Arne BAERS Yordi CORSUS Seppe VAN DEN BOER Viktor VANDENBERGHE Vrouwen junioren: Shanyl DE …

Read more