NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS BESANÇON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de veertiende en laatste manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 29 januari 2023 in Besançon (Frankrijk):

Dames Junioren:

  • Lore DE SCHEPPER
  • Shanyl DE SCHOESITTER
  • Fleur MOORS
  • Xaydée VAN SINAEY

Heren Junioren:

  • Yordi CORSUS
  • Antoine JAMIN
  • Robbe MARCHAND
  • Wies NUYENS
  • Viktor VANDENBERGHE
  • Seppe VAN DEN BOER

Heren U23:

  • Arne BAERS
  • Lennert BELMANS
  • Witse MEEUSSEN
  • Jente MICHELS
  • Victor VAN DE PUTTE
  • Emiel VERSTRYNGE
  • Joran WYSEURE

Dames Elite:

  • Julie BROUWERS
  • Kiona CRABBÉ
  • Jana DOBBELAERE
  • Alicia FRANCK
  • Marion NORBERT RIBEROLLE
  • Jinse PEETERS
  • Laura VERDONSCHOT
  • Suzanne VERHOEVEN

Heren Elite:

  • Jens ADAMS
  • Thijs AERTS
  • Vincent BAESTAENS
  • Eli ISERBYT
  • Timo KIELICH
  • Gerben KUYPERS
  • Laurens SWEECK
  • Toon VANDEBOSCH
  • Niels VANDEPUTTE
  • Michael VANTHOURENHOUT

Gerelateerd nieuws

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS DUBLIN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de negende manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 11 december 2022 in Dublin (Ierland): Dames Elite: Julie BROUWERS Kiona CRABBÉ Fleur MOORS Jinse PEETERS Marthe TRUYEN Heren Elite: Jens ADAMS Thijs AERTS Vincent BAESTAENS Aaron DOCKX Eli ISERBYT Lander LOOCKX Laurens SWEECK Wout VAN AERT Toon VANDEBOSCH Niels VANDEPUTTE Michael VANTHOURENHOUT

Lees verder
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS ZONHOVEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de twaalfde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 8 januari 2023 in Zonhoven: Dames Junioren: Lore DE SCHEPPER Shanyl DE SCHOESITTER Fleur MOORS Lore SAS Anna VANDERAERDEN Jana VAN DER VEKEN Xaydée VAN SINAEY Heren Junioren: Yordi CORSUS Antoine JAMIN Robbe MARCHAND Wies NUYENS Jasper SCHOOFS Neo TIELENS Ferre URKENS Viktor VANDENBERGHE Seppe VAN DEN BOER Axel VAN DEN BROEK Heren U23: Arne BAERS Aaron DOCKX Ward HUYBS Witse MEEUSSEN Jente MICHELS Thibau NYS Victor VAN DE PUTTE Lukas VANDERLINDEN Emiel VERSTRYNGE Joran WYSEURE Dames Elite: Fauve BASTIAENSSEN Julie BROUWERS Sanne CANT Kiona CRABBÉ Jana DOBBELAERE Alicia FRANCK Marion NORBERT …

Lees verder