NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS BESANÇON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de veertiende en laatste manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 29 januari 2023 in Besançon (Frankrijk):

Dames Junioren:

  • Lore DE SCHEPPER
  • Shanyl DE SCHOESITTER
  • Fleur MOORS
  • Xaydée VAN SINAEY

Heren Junioren:

  • Yordi CORSUS
  • Antoine JAMIN
  • Robbe MARCHAND
  • Wies NUYENS
  • Viktor VANDENBERGHE
  • Seppe VAN DEN BOER

Heren U23:

  • Arne BAERS
  • Lennert BELMANS
  • Witse MEEUSSEN
  • Jente MICHELS
  • Victor VAN DE PUTTE
  • Emiel VERSTRYNGE
  • Joran WYSEURE

Dames Elite:

  • Julie BROUWERS
  • Kiona CRABBÉ
  • Jana DOBBELAERE
  • Alicia FRANCK
  • Marion NORBERT RIBEROLLE
  • Jinse PEETERS
  • Laura VERDONSCHOT
  • Suzanne VERHOEVEN

Heren Elite:

  • Jens ADAMS
  • Thijs AERTS
  • Vincent BAESTAENS
  • Eli ISERBYT
  • Timo KIELICH
  • Gerben KUYPERS
  • Laurens SWEECK
  • Toon VANDEBOSCH
  • Niels VANDEPUTTE
  • Michael VANTHOURENHOUT

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: 3 JOURS D’AIGLE

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Nicky Cocquyt en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de pistemeeting 3 Jours d’Aigle, die zal plaatsvinden van donderdag 28 september tot zaterdag 30 september 2023 in Aigle (Zwitserland): FOND Heren Junioren: Nicolas AERNOUTS Nolan HUYSMANS Jarne VAN DIJCK Matijs VAN STRIJTHEM Dames Elite: Marith VANHOVE Lani WITTEVRONGEL Heren Elite: Tuur DENS Jules HESTERS Noah VANDENBRANDEN

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP PISTE MILTON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations’ Cup Piste in Milton (Canada), die zal plaatsvinden van donderdag 20 april tot zondag 23 april 2023: DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE Valerie JENAER Elke VANHOOF FOND: Shari BOSSUYT Lotte KOPECKY HEREN: FOND: Thibaut BERNARD Brem DEMAN Tuur DENS Gianluca POLLEFLIET Noah VANDENBRANDEN PROGRAMMA: DAMES: 21.04.2023 – Teamsprint 21.04.2023 – Afvalling 22.02.2023 – Sprint 22.04.2023 – Ploegkoers 23.04.2023 – Omnium 23.04.2023 – Keirin HEREN: 20-21.04.2023 – Ploegenachtervolging 23.04.2023 – Ploegkoers

Read more