NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS FLAMANVILLE

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de zesde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 3 december 2023 in Flamanville (Frankrijk):

Dames Elite:

  • Lotte BAELE
  • Julie BROUWERS
  • Sanne CANT
  • Alicia FRANCK
  • Fleur MOORS
  • Marion NORBERT RIBEROLLE
  • Jinse PEETERS
  • Xaydée VAN SINAEY
  • Laura VERDONSCHOT
  • Suzanne VERHOEVEN

Heren Elite:

  • Jens ADAMS
  • Eli ISERBYT
  • Gerben KUYPERS
  • Lander LOOCKX
  • Witse MEEUSSEN
  • Jente MICHELS
  • Thibau NYS
  • Laurens SWEECK
  • Toon VANDEBOSCH
  • Niels VANDEPUTTE
  • Michael VANTHOURENHOUT
  • Emiel VERSTRYNGE
  • Joran WYSEURE

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS HULST

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de elfde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zaterdag 30 december 2023 in Hulst (Nederland): Dames Elite: Lotte BAELE Julie BROUWERS Sanne CANT Lore DE SCHEPPER Alicia FRANCK Fleur MOORS Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS Xaydée VAN SINAEY Laura VERDONSCHOT Heren Elite: Jens ADAMS Quinten HERMANS Eli ISERBYT Gerben KUYPERS Witse MEEUSSEN Jente MICHELS Laurens SWEECK Wout VAN AERT Toon VANDEBOSCH Niels VANDEPUTTE Michael VANTHOURENHOUT Emiel VERSTRYNGE Joran WYSEURE

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: EK MTB XCO ELITE KRAKÓW

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Filip Meirhaeghe geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen MTB XCO voor Elite, die zullen plaatsvinden op zondag 25 juni 2023 tijdens de European Games in Kraków-Małopolska (Polen): Dames Elite: Emeline DETILLEUX Githa MICHIELS Heren Elite: Pierre DE FROIDMONT Clément HORNY Arne JANSSENS Jens SCHUERMANS Programma: Zondag 25 juni: 11.30 Dames XCO 14.15 Heren XCO

Read more