NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS MAASMECHELEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de tweede manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 29 oktober 2023 in Maasmechelen:

Dames Elite:

  • Julie BROUWERS
  • Sanne CANT
  • Kiona CRABBÉ
  • Lore DE SCHEPPER
  • Jana DOBBELAERE
  • Alicia FRANCK
  • Marion NORBERT RIBEROLLE
  • Jinse PEETERS
  • Xaydée VAN SINAEY
  • Laura VERDONSCHOT
  • Suzanne VERHOEVEN

Heren Elite:

  • Jens ADAMS
  • Arne BAERS
  • Eli ISERBYT
  • Gerben KUYPERS
  • Witse MEEUSSEN
  • Jente MICHELS
  • Thibau NYS
  • Laurens SWEECK
  • Toon VANDEBOSCH
  • Niels VANDEPUTTE
  • Michael VANTHOURENHOUT
  • Emiel VERSTRYNGE
  • Joran WYSEURE

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: EK PISTE JUNIOREN & U23 ANADIA

Op voordracht van de bondscoaches selecteerde de Sporttechnische Commissie volgende renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Piste voor Junioren & U23, die plaatsvinden van dinsdag 11 juli tot zondag 16 juli 2023 in Anadia (Portugal): JUNIOREN: DAMES – FOND: Laerke EXPEELS Hélène HESTERS Disciplines: Scratch – Afvalling – Individuele achtervolging – Omnium – Puntenkoers – Ploegkoers HEREN – FOND: Tom CRABBE Stan DENS Nolan HUYSMANS Milan VAN DEN HAUTE Louis WEYTS Reserves: Nicolas AERNOUTS – Jarne VAN DYCK Disciplines: Ploegenachtervolging – Scratch – 1km Tijdrit – Afvalling – Individuele achtervolging – Omnium – Puntenkoers – Ploegkoers HEREN – SPRINT: Nicolas AERNOUTS Tjörven MERTENS Yeno VINGERHOETS Disciplines: Teamsprint – Sprint – Keirin U23: DAMES – FOND: Katrijn DE CLERCQ …

Read more
MTB
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: UPDATE: EK MTB XCO JUNIOREN & U23 ANADIA

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Filip Meirhaeghe geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen MTB XCO voor Junioren & U23, die zullen plaatsvinden van donderdag 30 juni tot zondag 3 juli 2022 in Anadia (Portugal): CROSS-COUNTRY: Dames Junioren: Julia GRÉGOIRE Heren Junioren: Kay DE BRUYCKERE Heren U23:* Clement HORNY Arne JANSSENS Jarne VANDERSTEEN *Jente MICHELS heeft zich afgemeld wegens een blessure.

Read more