NATIONALE SELECTIES: WK MTB CROSS-COUNTRY GLASGOW & SCHOTLAND

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Filip Meirhaeghe geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen MTB Cross-country, die zullen plaatsvinden van dinsdag 8 augustus tot zaterdag 12 augustus 2023 in Glentress Forest (Schotland):

Dames Junioren:

  • Shanyl DE SCHOESITTER

Heren Junioren:

  • Antoine JAMIN
  • Sverre VAN LEE

Dames U23:

  • Julia GRÉGOIRE

Heren U23:

  • Lukas MALEZSEWSKI
  • Jente MICHELS
  • Jarne VANDERSTEEN

Dames Elite:

  • Emeline DETILLEUX

Heren Elite:

  • Pierre DE FROIDMONT
  • Clément HORNY
  • Arne JANSSENS
  • Jens SCHUERMANS

Programma:

  • Dinsdag 8 augustus:
    • 10.15 Dames Elite XCC – Kwalificatie
    • 11.30 Heren Elite XCC – Kwalificatie
  • Woensdag 9 augustus:
    • 12.30 Team Relay
  • Donderdag 10 augustus:
    • 12.00 Dames Junioren XCO
    • 14.00 Heren Junioren XCO
    • 17.45 Heren Elite XCC
    • 18.30 Dames Elite XCC
  •  Vrijdag 11 augustus:
    • 11.30 Heren U23 XCO
    • 15.30 Dames U23 XCO
  • Zaterdag 12 augustus:
    • 11.30 Dames Elite XCO
    • 15.30 Heren Elite XCO

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS ANTWERPEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de negende manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zaterdag 23 december 2023 in Antwerpen: Dames Junioren: Alexe DE RAEDEMAEKER Shanyl DE SCHOESITTER Laure HUYBRECHTS Sanne LAURIJSSEN Ilken SEYNAVE Heren Junioren: Matisse ARYS Senn BOSSAERTS Louic BOUSSEMAERE Lars DAELMANS Miel DEKIEN Keano GEENS Fabian MAES Jasper SCHOOFS Arthur VAN DEN BOER Mats VANDEN EYNDE Heren U23: Arne BAERS Yordi CORSUS Aaron DOCKX Ward HUYBS Yorben LAURYSSEN Jente MICHELS Viktor VANDENBERGHE Seppe VAN DEN BOER Victor VAN DE PUTTE Emiel VERSTRYNGE Dames Elite: Lotte BAELE Julie BROUWERS Lore DE SCHEPPER Alicia FRANCK Fleur MOORS Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS Marthe TRUYEN Xaydée VAN …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS OVERIJSE

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de zesde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 20 november 2022 in Overijse: Dames Elite: Fauve BASTIAENSSEN Julie BROUWERS Sanne CANT Kiona CRABBÉ Jana DOBBELAERE Alicia FRANCK Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS Lies’l SCHEVENELS Marthe TRUYEN Ellen VAN LOY Laura VERDONSCHOT Karen VERHESTRAETEN Suzanne VERHOEVEN Heren Elite: Jens ADAMS Thijs AERTS Vincent BAESTAENS Eli ISERBYT Lander LOOCKX Witse MEEUSSEN Thibau NYS Daan SOETE Laurens SWEECK Toon VANDEBOSCH Niels VANDEPUTTE Michael VANTHOURENHOUT Emiel VERSTRYNGE

Read more