NATIONALE SELECTIES: WK PISTE ELITE GLASGOW

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen Piste voor Elite, die zullen plaatsvinden van donderdag 3 augustus tot woensdag 9 augustus 2023 in Glasgow (Schotland):

DAMES:

SPRINT:

  • Nicky DEGRENDELE
  • Valerie JENAER
  • Julie NICOLAES

FOND:

  • Katrijn DE CLERCQ
  • Hélène HESTERS
  • Lotte KOPECKY

HEREN:

FOND:

  • Thibaut BERNARD
  • Tuur DENS
  • Lindsay DE VYLDER
  • Robbe GHYS
  • Jules HESTERS
  • Gianluca POLLEFLIET
  • Fabio VAN DEN BOSSCHE
  • Noah VANDENBRANDEN

Reserve: Brem DEMAN

PROGRAMMA:

DAMES:

  • 03.08.2023 – Teamsprint (kwalificatie, 1ste ronde & finales)
  • 04.08.2023 – Scratch
  • 05.08.2023 – Keirin (1ste ronde & repechages)
  • 06.08.2023 – Keirin (2de ronde, 1/2 finale & finales)
  • 06.08.2023 – Afvalling
  • 07.08.2023 – Sprint (kwalificatie & 1/16 finales)
  • 07.08.2023 – Ploegkoers
  • 08.08.2023 – Sprint (1/8 & 1/4 finales)
  • 08.08.2023 – Puntenkoers
  • 09.08.2023 – Sprint (1/2 & finales)
  • 09.08.2023 – Omnium

HEREN:

  • 03.08.2023 – Ploegenachtervolging (kwalificatie)
  • 03.08.2023 – Scratch
  • 04.08.2023 – Ploegenachtervolging (1ste ronde)
  • 05.08.2023 – Ploegenachtervolging (finales)
  • 06.08.2023 – Omnium
  • 07.08.2023 – Afvalling
  • 08.08.2023 – Ploegkoers
  • 09.08.2023 – Puntenkoers

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS ANTWERPEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de achtste manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 4 december 2022 in Antwerpen: Dames Elite: Fauve BASTIAENSSEN Julie BROUWERS Sanne CANT Kiona CRABBÉ Jana DOBBELAERE Alicia FRANCK Fleur MOORS Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS Marthe TRUYEN Ellen VAN LOY Laura VERDONSCHOT Suzanne VERHOEVEN Sterre VERVLOET Heren Elite: Jens ADAMS Vincent BAESTAENS Eli ISERBYT Witse MEEUSSEN Jente MICHELS Thibau NYS Daan SOETE Laurens SWEECK Wout VAN AERT Toon VANDEBOSCH Niels VANDEPUTTE Michael VANTHOURENHOUT Emiel VERSTRYNGE Joran WYSEURE

Read more