NATIONALE SELECTIES (UPDATE): WK WEG GLASGOW

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen op de weg, die zullen plaatsvinden van zaterdag 5 augustus tot zondag 13 augustus 2023 in Glasgow (Schotland):

SELECTIES TIJDRIJDEN:

DAMES JUNIOREN:

  • Xaydée VAN SINAEY
  • Luca VIERSTRAETE

Reserve: Anna VANDERAERDEN

HEREN JUNIOREN:

  • Duarte MARIVOET SCHOLIERS
  • Sente SENTJENS

Reserves (in alfabetische volgorde): Jasper SCHOOFS – Lars VANDEN HEEDE

HEREN U23:

  • Alec SEGAERT
  • Jonathan VERVENNE

Reserve: Vlad VAN MECHELEN

DAMES ELITE:

  • Julie DE WILDE
  • Febe JOORIS

Reserve: Sara VAN DE VEL

HEREN ELITE:

  • Remco EVENEPOEL
  • Wout VAN AERT

Reserve: Yves LAMPAERT

SELECTIES WEGRITTEN:

DAMES JUNIOREN:

  • Lore DE SCHEPPER
  • Ella HEREMANS
  • Fleur MOORS
  • Xaydée VAN SINAEY
  • Luca VIERSTRAETE

Reserves (in alfabetische volgorde): Dina BOELS – Emma SIEGERS – Anna VANDERAERDEN

HEREN JUNIOREN:

  • Steffen DE SCHUYTENEER
  • Sente SENTJENS
  • Lars VANDEN HEEDE
  • Victor VANEECKHOUTTE
  • Jarno WIDAR

Reserves (in alfabetische volgorde): Niels DRIESEN – Duarte MARIVOET SCHOLIERS – Jasper SCHOOFS

HEREN U23:

  • Gil GELDERS
  • Thibau NYS
  • Alec SEGAERT
  • Warre VANGHELUWE
  • Jonathan VERVENNE

Reserves (in alfabetische volgorde): Tijl DE DECKER – Jasper DEJAEGHER – Vlad VAN MECHELEN

DAMES ELITE:

  • Sanne CANT
  • Julie DE WILDE
  • Justine GHEKIERE
  • Marthe GOOSSENS
  • Lotte KOPECKY
  • Marthe TRUYEN
  • Julie VAN DE VELDE (vervangt Lone MEERTENS wegens een blessure)

Reserves (in alfabetische volgorde): Audrey DE KEERSMAEKER – Marieke MEERT – Marion NORBERT-RIBEROLLE

HEREN ELITE:

  • Tiesj BENOOT
  • Victor CAMPENAERTS
  • Remco EVENEPOEL
  • Frederik FRISON
  • Yves LAMPAERT
  • Jasper PHILIPSEN
  • Jasper STUYVEN
  • Wout VAN AERT
  • Nathan VAN HOOYDONCK

Reserves (in alfabetische volgorde): Tim DECLERCQ – Quinten HERMANS – Florian VERMEERSCH – Tim WELLENS

PROGRAMMA

  • 05.08.2023
    • 10.00-12.00: Dames Junioren – wegrit
    • 13.00-16.00: Heren Junioren – wegrit
  • 06.08.2023
    • 09.30-16.00: Heren Elite – wegrit
  • 09.08.2023
    • 14.30-17.00: Heren U23 – tijdrit
  • 10.08.2023
    • 11.15-13.00: Dames Junioren – tijdrit
    • 14.00-16.30: Dames Elite – tijdrit
  • 11.08.2023
    • 10.00-12.30: Heren Junioren – tijdrit
    • 14.35-17.00: Heren Elite – tijdrit
  • 12.08.2023
    • 11.30-15.30: Heren U23 – wegrit
  • 13.08.2023
    • 12.00-16.00: Dames Elite – wegrit