NATIONALE SELECTIES: WK WEG WOLLONGONG

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen op de weg, die zullen plaatsvinden van zondag 18 september tot zondag 25 september 2022 in Wollongong (Australië):

SELECTIES TIJDRIJDEN:

DAMES JUNIOREN:

  • Febe JOORIS
  • Xaydée VAN SINAEY

Geen reserve.

HEREN JUNIOREN:

  • Duarte MARIVOET SCHOLIERS
  • Jens VERBRUGGHE

Reserve: Vlad VAN MECHELEN

HEREN U23:

  • Alec SEGAERT
  • Lennert VAN EETVELT

Geen reserve.

DAMES ELITE:

  • Lotte KOPECKY
  • Julie VAN DE VELDE

Geen reserve.

HEREN ELITE:

  • Remco EVENEPOEL
  • Yves LAMPAERT

Geen reserve.

MIXED TEAM RELAY:
DAMES ELITE:

  • Valerie DEMEY
  • Julie DE WILDE
  • Jesse VANDENBULCKE

HEREN ELITE:

  • Quinten HERMANS
  • Pieter SERRY
  • Nathan VAN HOOYDONCK

SELECTIES WEGRITTEN:

DAMES JUNIOREN:

  • Febe JOORIS
  • Jade LINTHOUDT
  • Fleur MOORS
  • Xaydée VAN SINAEY

Reserves (in alfabetische volgorde): Lore DE SCHEPPER – Julia GRÉGOIRE – Lani WITTEVRONGEL

HEREN JUNIOREN:

  • Duarte MARIVOET SCHOLIERS
  • Maxence PLACE
  • Sente SENTJENS
  • Vlad VAN MECHELEN
  • Jens VERBRUGGHE

Reserves (in alfabetische volgorde): Aaron DOCKX – Niels DRIESEN – Victor HANNES

HEREN U23:

  • Jenno BERCKMOES
  • Vito BRAET
  • Dries DE POOTER
  • Alec SEGAERT
  • Fabio VAN DEN BOSSCHE
  • Lennert VAN EETVELT

Reserves (in alfabetische volgorde): Gil GELDERS – Luca VAN BOVEN – Warre VANGHELUWE

DAMES ELITE:

  • Valerie DEMEY
  • Julie DE WILDE
  • Justine GHEKIERE
  • Lotte KOPECKY
  • Jesse VANDENBULCKE
  • Julie VAN DE VELDE

Geen reserve.

HEREN ELITE:

  • Stan DEWULF
  • Remco EVENEPOEL
  • Quinten HERMANS
  • Yves LAMPAERT
  • Pieter SERRY
  • Jasper STUYVEN
  • Wout VAN AERT
  • Nathan VAN HOOYDONCK

Reserves (in alfabetische volgorde): Jasper PHILIPSEN – Greg VAN AVERMAET – Dries VAN GESTEL – Louis VERVAEKE

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – BMX RACING

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van donderdag 1 augustus tot vrijdag 2 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): Women Elite: Elke VANHOOF Reserve: Aiko GOMMERS Men Elite: Ruben GOMMERS Reserve: Wannes MAGDELIJNS Programma: Donderdag 1 augustus: 1/4 Finale Run 1 – 1/4 Finale Run 2 – 1/4 Finale Run 3 – Last Chance Race Vrijdag 2 augustus: 1/2 Finale Run 1 – 1/2 Finale Run 2 – 1/2 Finale Run 3 – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – WEG

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Sven Vanthourenhout en Ludwig Willems geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen op de weg, die zullen plaatsvinden op zaterdag 27 juli en van zaterdag 3 augustus tot zondag 4 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): SELECTIES TIJDRIJDEN: DAMES ELITE: Deze selectie zal worden bekendgemaakt op zaterdag 6 juli. HEREN ELITE: Remco EVENEPOEL Wout VAN AERT   SELECTIES WEGRITTEN DAMES ELITE: Deze selectie zal worden bekendgemaakt op zaterdag 6 juli. HEREN ELITE: Tiesj BENOOT Remco EVENEPOEL Jasper STUYVEN Wout VAN AERT Reserves (in alfabetische volgorde): Arnaud DE LIE – Yves LAMPAERT – Jasper PHILIPSEN – Tim WELLENS   PROGRAMMA Zaterdag 27 juli: 14.30: Tijdrit Dames Elite 16.34: Tijdrit Heren Elite …

Read more