NATIONALE SELECTIES: UPDATE: EK CYCLOCROSS NAMEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Cyclocross, die zullen plaatsvinden van zaterdag 5 november tot zondag 6 november 2022 in Namen:

Dames Junioren:*

  • Lore DE SCHEPPER
  • Shanyl DE SCHOESITTER
  • Lore SAS
  • Jana VAN DER VEKEN
  • Xaydée VAN SINAEY
  • *Fleur MOORS zal wegens een valpartij op training niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen.

Geen reserves.

Heren Junioren:

  • Yordi CORSUS
  • Antoine JAMIN
  • Robbe MARCHAND
  • Wies NUYENS
  • Ferre URKENS
  • Viktor VANDENBERGHE
  • Seppe VAN DEN BOER
  • Axel VAN DEN BROEK

Reserves (in alfabetische volgorde): Tars POELVOORDE – Jasper SCHOOFS – Neo TIELENS – Tibo VANCOMPERNOLLE

Dames U23:

  • Julie BROUWERS
  • Kiona CRABBÉ
  • Febe DE SMEDT
  • Sterre VERVLOET

Geen reserves.

Heren U23:

  • Arne BAERS
  • Aaron DOCKX
  • Ward HUYBS
  • Witse MEEUSSEN
  • Jente MICHELS
  • Thibau NYS
  • Emiel VERSTRYNGE
  • Joran WYSEURE

Reserves (in alfabetische volgorde): Kenay DE MOYER – Yorben LAURYSSEN – Victor VAN DE PUTTE – Lukas VANDERLINDEN

Dames Elite:

  • Sanne CANT
  • Marion NORBERT RIBEROLLE
  • Laura VERDONSCHOT

Geen reserves.

Heren Elite:

  • Jens ADAMS
  • Quinten HERMANS
  • Eli ISERBYT
  • Daan SOETE
  • Laurens SWEECK
  • Toon VANDEBOSCH
  • Niels VANDEPUTTE
  • Michael VANTHOURENHOUT

Reserves (in alfabetische volgorde): Thijs AERTS – Vincent BAESTAENS – Lander LOOCKX – Tom MEEUSEN

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WK BMX RACING ROCK HILL

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van vrijdag 17 mei tot zaterdag 18 mei 2024 in Rock Hill (Verenigde Staten): Men Junior: Niels APPERMONT Loris JEANMOYE Yorgi PICCART Reserve: Iljo LENSSEN Women U23: Aiko GOMMERS Valerie VOSSEN Women Elite: Elke VANHOOF Men Elite: Ruben GOMMERS Wannes MAGDELIJNS Programma: Vrijdag 17 mei: 1ste Ronde – Last Chance Qualifier – 1/8 Finales Zaterdag 18 mei: 1/4 Finales – 1/2 Finales – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP PISTE MILTON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations’ Cup Piste in Milton (Canada), die zal plaatsvinden van vrijdag 12 april tot zondag 14 april 2024: DAMES: SPRINT: Valerie JENAER Julie NICOLAES FOND: Katrijn DE CLERCQ Hélène HESTERS Lani WITTEVRONGEL HEREN: SPRINT: Runar DE SCHRIJVER FOND: Thibaut BERNARD Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Noah VANDENBRANDEN Yoran VAN GUCHT PROGRAMMA: DAMES: 12.04.2024 – Teamsprint 12.04.2024 – Afvalling 13.04.2024 – Sprint 13.04.2024 – Ploegkoers 14.04.2024 – Omnium 14.04.2024 – Keirin HEREN: 12.04.2024 – Ploegenachtervolging 12.04.2024 – Afvalling 13.04.2024 – Omnium 13.04.2024 – Keirin 14.04.2024 – Sprint 14.04.2024 – Ploegkoers

Read more