NATIONALE SELECTIES (UPDATE): EK WEG DRENTHE

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg, die zullen plaatsvinden van woensdag 20 september tot zondag 24 september 2023 in Drenthe (Nederland):

SELECTIES INDIVIDUELE TIJDRITTEN:

DAMES JUNIOREN:

  • Xaydée VAN SINAEY
  • Luca VIERSTRAETE

Geen reserve.

HEREN JUNIOREN:

  • Duarte MARIVOET SCHOLIERS
  • Sente SENTJENS
  • Lars VANDEN HEEDE

Reserves (in alfabetische volgorde): Steffen DE SCHUYTENEER – Jasper SCHOOFS

DAMES U23:

  • Julie DE WILDE
  • Febe JOORIS

Geen reserve.

HEREN U23:

  • Alec SEGAERT
  • Victor VERCOUILLIE

Reserve: Thibaut BERNARD

DAMES ELITE:

  • Lotte KOPECKY
  • Sara VAN DE VEL

Reserve: Julie VAN DE VELDE

HEREN ELITE:

  • Yves LAMPAERT
  • Wout VAN AERT

Geen reserve.

SELECTIES MIXED TEAM RELAY:

JUNIOREN:
HEREN:

  • Duarte MARIVOET SCHOLIERS
  • Sente SENTJENS
  • Lars VANDEN HEEDE

Reserve: Steffen DE SCHUYTENEER

DAMES:

  • Emma SIEGERS
  • Anna VANDERAERDEN
  • Luca VIERSTRAETE

Reserve: Dina BOELS

ELITE/U23:
HEREN:

  • Siebe DEWEIRDT
  • Victor VERCOUILLIE
  • Jelle VERMOOTE

Reserve: Thibaut BERNARD

DAMES:

  • Fauve BASTIAENSSEN (vervangt Marion NORBERT-RIBEROLLE)
  • Valerie DEMEY
  • Sara VAN DE VEL

Geen reserve.

SELECTIES WEGRITTEN:

DAMES JUNIOREN:

  • Lore DE SCHEPPER
  • Ella HEREMANS
  • Fleur MOORS
  • Emma SIEGERS
  • Xaydée VAN SINAEY
  • Anna VANDERAERDEN

Reserves (in alfabetische volgorde): Dina BOELS – Hélène HESTERS – Luca VIERSTRAETE

HEREN JUNIOREN:

  • Aless DE BOCK
  • Milan DONIE
  • Niels DRIESEN
  • Kamiel EEMAN
  • Jasper SCHOOFS
  • Jarno WIDAR

Reserves (in alfabetische volgorde): Cedric KEPPENS – Gauthier SERVRANCKX – Viktor SOENENS

DAMES U23:

  • Katrijn DE CLERCQ
  • Julie DE WILDE
  • Marthe GOOSSENS
  • Febe JOORIS
  • Jade LINTHOUDT
  • Marith VANHOVE

Reserves (in alfabetische volgorde): Esmée GIELKENS – Julie HENDRICKX – Fien MASURE

HEREN U23:

  • Jasper DEJAEGHER
  • Siebe DEWEIRDT
  • Gianluca POLLEFLIET
  • Alec SEGAERT
  • Warre VANGHELUWE
  • Jelle VERMOOTE

Reserves (in alfabetische volgorde): Thibaut BERNARD – Jelle HARTEEL – Robin ORINS

DAMES ELITE:*

  • Fauve BASTIAENSSEN
  • Audrey DE KEERSMAEKER
  • Valerie DEMEY
  • Mieke DOCX (vervangt Marion NORBERT-RIBEROLLE)
  • Lotte KOPECKY
  • Marieke MEERT
  • Marthe TRUYEN
  • *Justine GHEKIERE zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen.

Reserves (in alfabetische volgorde): Jesse VANDENBULCKE – Sara VAN DE VEL – Julie VAN DE VELDE

HEREN ELITE:

  • Jasper DE BUYST
  • Tim DECLERCQ
  • Arnaud DE LIE
  • Yves LAMPAERT
  • Jasper STUYVEN
  • Edward THEUNS
  • Wout VAN AERT
  • Florian VERMEERSCH (vervangt Nathan VAN HOOYDONCK)

Reserves (in alfabetische volgorde): Stan DEWULF – Bert VAN LERBERGHE

PROGRAMMA:

Woensdag 20.09.2023:

  • 09.00 Tijdrit Dames Junioren (20,6 km)
  • 10.25 Tijdrit Heren Junioren (20,6 km)
  • 12.00 Tijdrit Dames U23 (20,6 km)
  • 13.05 Tijdrit Heren U23 (20,6 km)
  • 14.30 Tijdrit Dames Elite (29,5 km)
  • 16.15 Tijdrit Heren Elite (29,5 km)

Donderdag 21.09.2023:

  • 12.45 Mixed Team Relay Junioren (38,4 km)
  • 15.30 Mixed Team Relay Elite/U23 (38,4 km)

Vrijdag 22.09.2023:

  • 09.30 Wegrit Heren U23 (136,5 km)
  • 14.30 Wegrit Dames U23 (108 km)

Zaterdag 23.09.2023:

  • 09.00 Wegrit Heren Junioren (111 km)
  • 13.30 Wegrit Dames Elite (131,3 km)

Zondag 24.09.2023:

  • 09.00 Wegrit Dames Junioren (69 km)
  • 12.30 Wegrit Heren Elite (199,8 km)

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – BMX RACING

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van donderdag 1 augustus tot vrijdag 2 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): Women Elite: Aiko GOMMERS*  Reserve: Valerie VOSSEN *Elke Vanhoof zal wegens een blessure niet kunnen deelnemen en wordt vervangen door Aiko Gommers.  Men Elite: Ruben GOMMERS Reserve: Wannes MAGDELIJNS Programma: Donderdag 1 augustus: 1/4 Finale Run 1 – 1/4 Finale Run 2 – 1/4 Finale Run 3 – Last Chance Race Vrijdag 2 augustus: 1/2 Finale Run 1 – 1/2 Finale Run 2 – 1/2 Finale Run 3 – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – PISTE

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen Piste, die zullen plaatsvinden van maandag 5 augustus tot zondag 11 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE Julie NICOLAES Reserve: Valerie JENAER FOND: Katrijn DE CLERCQ Hélène HESTERS Lotte KOPECKY* Reserve: Lani WITTEVRONGEL *Lotte Kopecky is een crossover atleet (discipline wegwielrennen) HEREN: FOND: Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Fabio VAN DEN BOSSCHE Reserve: Noah VANDENBRANDEN   PROGRAMMA: DAMES: 07.08.2024 – Keirin (1ste ronde & repechages) 08.08.2024 – Keirin (1/4 finales, 1/2 finales & finales) 09.08.2024 – Sprint (kwalificatie, 1/32 finales, 1/16 finales) 09.08.2024 – Ploegkoers 10.08.2024 – …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – WEG

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door de bondscoaches Sven Vanthourenhout en Ludwig Willems geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen op de weg, die zullen plaatsvinden op zaterdag 27 juli en van zaterdag 3 augustus tot zondag 4 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): SELECTIES TIJDRIJDEN: DAMES ELITE: Lotte KOPECKY HEREN ELITE: Remco EVENEPOEL Wout VAN AERT   SELECTIES WEGRITTEN DAMES ELITE: Justine GHEKIERE Lotte KOPECKY Julie VAN DE VELDE Margot VANPACHTENBEKE Reserves (in alfabetische volgorde): Sanne CANT – Valerie DEMEY – Marthe GOOSSENS – Marthe TRUYEN HEREN ELITE: Tiesj BENOOT Remco EVENEPOEL Jasper STUYVEN Wout VAN AERT Reserves (in alfabetische volgorde): Arnaud DE LIE – Yves LAMPAERT – Jasper PHILIPSEN – Tim WELLENS …

Read more