NATIONALE SELECTIES (UPDATE): EK WEG ELITE MÜNCHEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Ludwig Willems en Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor Elite, die zullen plaatsvinden van zondag 14 augustus tot zondag 21 augustus 2022 in München (Duitsland):

SELECTIE TIJDRIJDEN:

DAMES ELITE:*

  • Julie VAN DE VELDE
  • *Sara VAN DE VEL zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen.

HEREN ELITE:*

  • Rune HERREGODTS
  • *Yves LAMPAERT zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen.

SELECTIE WEGRITTEN:

DAMES ELITE:

  • Sanne CANT
  • Kim DE BAAT
  • Valerie DEMEY
  • Justine GHEKIERE (vervangt Alana CASTRIQUE)
  • Lone MEERTENS
  • Marthe TRUYEN (vervangt Lotte KOPECKY)
  • Jesse VANDENBULCKE
  • Julie VAN DE VELDE

HEREN ELITE:

  • Dries DE BONDT
  • Aimé DE GENDT
  • Rune HERREGODTS
  • Tim MERLIER
  • Edward THEUNS
  • Dries VAN GESTEL
  • Bert VAN LERBERGHE
  • *Yves LAMPAERT zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen.

PROGRAMMA:

14.08.2022:

  • 10.15 Wegrit Heren Elite (209,4 km)

17.08.2022:

  • 14.00 Tijdrit Dames Elite (24 km)
  • 17.00 Tijdrit Heren Elite (24 km)

21.08.2022:

  • 11.30 Wegrit Dames Elite (129,8 km)

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WK BMX RACING ROCK HILL

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van vrijdag 17 mei tot zaterdag 18 mei 2024 in Rock Hill (Verenigde Staten): Men Junior: Niels APPERMONT Loris JEANMOYE Yorgi PICCART Reserve: Iljo LENSSEN Women U23: Aiko GOMMERS Valerie VOSSEN Women Elite: Elke VANHOOF Men Elite: Ruben GOMMERS Wannes MAGDELIJNS Programma: Vrijdag 17 mei: 1ste Ronde – Last Chance Qualifier – 1/8 Finales Zaterdag 18 mei: 1/4 Finales – 1/2 Finales – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP PISTE MILTON

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations’ Cup Piste in Milton (Canada), die zal plaatsvinden van vrijdag 12 april tot zondag 14 april 2024: DAMES: SPRINT: Valerie JENAER Julie NICOLAES FOND: Katrijn DE CLERCQ Hélène HESTERS Lani WITTEVRONGEL HEREN: SPRINT: Runar DE SCHRIJVER FOND: Thibaut BERNARD Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Noah VANDENBRANDEN Yoran VAN GUCHT PROGRAMMA: DAMES: 12.04.2024 – Teamsprint 12.04.2024 – Afvalling 13.04.2024 – Sprint 13.04.2024 – Ploegkoers 14.04.2024 – Omnium 14.04.2024 – Keirin HEREN: 12.04.2024 – Ploegenachtervolging 12.04.2024 – Afvalling 13.04.2024 – Omnium 13.04.2024 – Keirin 14.04.2024 – Sprint 14.04.2024 – Ploegkoers

Read more