NATIONALE SELECTIES (UPDATE): EK WEG ELITE MÜNCHEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Ludwig Willems en Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor Elite, die zullen plaatsvinden van zondag 14 augustus tot zondag 21 augustus 2022 in München (Duitsland):

SELECTIE TIJDRIJDEN:

DAMES ELITE:*

  • Julie VAN DE VELDE
  • *Sara VAN DE VEL zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen.

HEREN ELITE:*

  • Rune HERREGODTS
  • *Yves LAMPAERT zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen.

SELECTIE WEGRITTEN:

DAMES ELITE:

  • Sanne CANT
  • Kim DE BAAT
  • Valerie DEMEY
  • Justine GHEKIERE (vervangt Alana CASTRIQUE)
  • Lone MEERTENS
  • Marthe TRUYEN (vervangt Lotte KOPECKY)
  • Jesse VANDENBULCKE
  • Julie VAN DE VELDE

HEREN ELITE:

  • Dries DE BONDT
  • Aimé DE GENDT
  • Rune HERREGODTS
  • Tim MERLIER
  • Edward THEUNS
  • Dries VAN GESTEL
  • Bert VAN LERBERGHE
  • *Yves LAMPAERT zal wegens medische redenen niet kunnen deelnemen en wordt niet vervangen.

PROGRAMMA:

14.08.2022:

  • 10.15 Wegrit Heren Elite (209,4 km)

17.08.2022:

  • 14.00 Tijdrit Dames Elite (24 km)
  • 17.00 Tijdrit Heren Elite (24 km)

21.08.2022:

  • 11.30 Wegrit Dames Elite (129,8 km)

Gerelateerd nieuws

Piste
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): EK PISTE JUNIOREN & U23 ANADIA

Op voordracht van de bondscoaches selecteerde de Sporttechnische Commissie volgende renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Piste voor Junioren & U23, die plaatsvinden van donderdag 14 juli tot dinsdag 19 juli 2022 in Anadia (Portugal): JUNIOREN: DAMES – FOND: Hélène HESTERS Febe JOORIS Lani WITTEVRONGEL Disciplines: Scratch – Afvalling – Individuele achtervolging – Omnium – Puntenkoers – Ploegkoers DAMES – SPRINT: Julie NICOLAES Disciplines: Sprint – 500m Tijdrit – Keirin HEREN – FOND:* Jasper BERTELS Milan VAN DEN HAUTE Yoran VAN GUCHT Disciplines: Ploegenachtervolging – Scratch – 1km Tijdrit – Afvalling – Individuele achtervolging – Omnium – Puntenkoers – Ploegkoers *Tom CRABBE en Stan DENS zullen niet kunnen deelnemen omwille van medische redenen. HEREN – SPRINT: Runar …

Lees verder