BMX Racing

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): EK BMX DESSEL

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen BMX, die zullen plaatsvinden van vrijdag 8 juli tot zondag 10 juli 2022 in Dessel:

Women Junior:

  • Aiko GOMMERS
  • Robyn GOMMERS
  • Valerie VOSSEN

Men Junior:*

  • Seppe LAENEN
  • Jools MELIS
  • Thomas WILLEMS
  • *Wannes MAGDELIJNS heeft zich afgemeld wegens een blessure.

Men U23:

  • Mathijn BOGAERT
  • Thibaut STOFFELS
  • Jan-Viktor VRANCKX

Women Elite:

  • Elke VANHOOF

Men Elite:

  • Ruben GOMMERS

Gerelateerd nieuws

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: UPDATE: WERELDBEKER CYCLOCROSS BEEKSE BERGEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de vijfde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 13 november 2022 in de Beekse Bergen (Nederland): Dames Elite: Julie BROUWERS Sanne CANT Kiona CRABBÉ Alicia FRANCK Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS (vervangt Fauve BASTIAENSSEN) Marthe TRUYEN Ellen VAN LOY Laura VERDONSCHOT Suzanne VERHOEVEN Heren Elite: Jens ADAMS Vincent BAESTAENS Eli ISERBYT Gerben KUYPERS Lander LOOCKX Tom MEEUSEN Witse MEEUSSEN Thibau NYS Daan SOETE Laurens SWEECK Toon VANDEBOSCH Niels VANDEPUTTE Michael VANTHOURENHOUT

Lees verder
Weg
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): EK WEG JUNIOREN & U23 ANADIA

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor Junioren & U23, die zullen plaatsvinden van donderdag 7 juli tot zondag 10 juli 2022 in Anadia (Portugal): SELECTIES TIJDRIJDEN: DAMES JUNIOREN: Febe JOORIS Xaydée VAN SINAEY Geen reserve. HEREN JUNIOREN: Duarte MARIVOET SCHOLIERS Jens VERBRUGGHE Reserve: Yarno VAN HERCK DAMES U23: Shari BOSSUYT Geen reserve. HEREN U23: Alec SEGAERT Jonathan VERVENNE Reserve: Arno CLAEYS MIXED TEAM RELAY: JUNIOREN: HEREN: Robbe DHONDT Yarno VAN HERCK Reserve: Aaron DOCKX DAMES: Cleo KIEKENS Fleur MOORS U23: HEREN: Arno CLAEYS Jonathan VERVENNE DAMES: Kiona CRABBÉ (vervangt Marthe GOOSSENS) Esmée GIELKENS SELECTIES WEGRITTEN: DAMES JUNIOREN: Febe JOORIS Cleo KIEKENS Jade LINTHOUDT Fleur …

Lees verder