MTB

NATIONALE SELECTIES: UPDATE: EK MTB XCO JUNIOREN & U23 ANADIA

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Filip Meirhaeghe geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen MTB XCO voor Junioren & U23, die zullen plaatsvinden van donderdag 30 juni tot zondag 3 juli 2022 in Anadia (Portugal):

CROSS-COUNTRY:

Dames Junioren:

  • Julia GRÉGOIRE

Heren Junioren:

  • Kay DE BRUYCKERE

Heren U23:*

  • Clement HORNY
  • Arne JANSSENS
  • Jarne VANDERSTEEN
  • *Jente MICHELS heeft zich afgemeld wegens een blessure.

Gerelateerd nieuws

Fiets Belgian Cycling Team
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WK PISTE JUNIOREN TEL AVIV

Op voordracht van de bondscoaches Tim Carswell en Nicky Cocquyt selecteerde de Sporttechnische Commissie volgende renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen Piste voor Junioren, die plaatsvinden van dinsdag 23 augustus tot zaterdag 27 augustus 2022 in Tel Aviv (Israël): DAMES JUNIOREN – FOND: Hélène HESTERS Disciplines: Scratch – Omnium – Puntenkoers DAMES JUNIOREN – SPRINT: Julie NICOLAES Disciplines: Sprint – 500m Tijdrit – Keirin HEREN JUNIOREN – FOND: Jasper BERTELS Stan DENS Milan VAN DEN HAUTE Disciplines: Scratch – Puntenkoers – Individuele achtervolging – Omnium – Ploegkoers – Afvalling HEREN JUNIOREN – SPRINT: Runar DE SCHRIJVER Tjörven MERTENS Disciplines: Keirin – Sprint – 1km Tijdrit

Lees verder
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: UPDATE: WERELDBEKER CYCLOCROSS BEEKSE BERGEN

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de vijfde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 13 november 2022 in de Beekse Bergen (Nederland): Dames Elite: Julie BROUWERS Sanne CANT Kiona CRABBÉ Alicia FRANCK Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS (vervangt Fauve BASTIAENSSEN) Marthe TRUYEN Ellen VAN LOY Laura VERDONSCHOT Suzanne VERHOEVEN Heren Elite: Jens ADAMS Vincent BAESTAENS Eli ISERBYT Gerben KUYPERS Lander LOOCKX Tom MEEUSEN Witse MEEUSSEN Thibau NYS Daan SOETE Laurens SWEECK Toon VANDEBOSCH Niels VANDEPUTTE Michael VANTHOURENHOUT

Lees verder
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WERELDBEKER CYCLOCROSS TÁBOR

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de derde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op zondag 23 oktober 2022 in Tábor (Tsjechië): Dames Junioren: Lore DE SCHEPPER Shanyl DE SCHOESITTER Fleur MOORS Xaydée VAN SINAEY Heren Junioren: Yordi CORSUS Robbe MARCHAND Wies NUYENS Viktor VANDENBERGHE Seppe VAN DEN BOER Axel VAN DEN BROEK Heren U23: Arne BAERS Witse MEEUSSEN Jente MICHELS Thibau NYS Emiel VERSTRYNGE Joran WYSEURE Dames Elite: Julie BROUWERS Sanne CANT Kiona CRABBÉ Marion NORBERT RIBEROLLE Jinse PEETERS Marthe TRUYEN Ellen VAN LOY Laura VERDONSCHOT Suzanne VERHOEVEN Sterre VERVLOET Heren Elite: Jens ADAMS Thijs AERTS Vincent BAESTAENS Anton FERDINANDE Quinten HERMANS Eli ISERBYT Daan SOETE Laurens …

Lees verder