Weg

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): EK WEG JUNIOREN & U23 ANADIA

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor Junioren & U23, die zullen plaatsvinden van donderdag 7 juli tot zondag 10 juli 2022 in Anadia (Portugal):

SELECTIES TIJDRIJDEN:

DAMES JUNIOREN:

  • Febe JOORIS
  • Xaydée VAN SINAEY

Geen reserve.

HEREN JUNIOREN:

  • Duarte MARIVOET SCHOLIERS
  • Jens VERBRUGGHE

Reserve: Yarno VAN HERCK

DAMES U23:

  • Shari BOSSUYT

Geen reserve.

HEREN U23:

  • Alec SEGAERT
  • Jonathan VERVENNE

Reserve: Arno CLAEYS

MIXED TEAM RELAY:
JUNIOREN:
HEREN:

  • Robbe DHONDT
  • Yarno VAN HERCK

Reserve: Aaron DOCKX

DAMES:

  • Cleo KIEKENS
  • Fleur MOORS

U23:
HEREN:

  • Arno CLAEYS
  • Jonathan VERVENNE

DAMES:

  • Kiona CRABBÉ (vervangt Marthe GOOSSENS)
  • Esmée GIELKENS

SELECTIES WEGRITTEN:

DAMES JUNIOREN:

  • Febe JOORIS
  • Cleo KIEKENS
  • Jade LINTHOUDT
  • Fleur MOORS
  • Xaydée VAN SINAEY
  • Lani WITTEVRONGEL

Reserves: Julia GRÉGOIRE – Hélène HESTERS – Anna VANDERAERDEN

HEREN JUNIOREN:

  • Robbe DHONDT
  • Aaron DOCKX –
  • Duarte MARIVOET SCHOLIERS –
  • Maxence PLACE –
  • Sente SENTJENS –
  • Jens VERBRUGGHE

Reserves: Niels DRIESEN – Kamiel EEMAN – Victor HANNES – Jarno WIDAR

DAMES U23:

  • Shari BOSSUYT
  • Kiona CRABBÉ (vervangt Marthe GOOSSENS)
  • Katrijn DE CLERCQ
  • Esmée GIELKENS

Geen reserves.

HEREN U23:

  • Dries DE POOTER
  • Gil GELDERS
  • Robin ORINS
  • Alec SEGAERT
  • Lennert VAN EETVELT
  • Jelle VERMOOTE

Reserves: Arno CLAEYS – Vincent VAN HEMELEN – Jonathan VERVENNE

PROGRAMMA:

07.07.2022:

  • 10.00 Tijdrit Dames Junioren (22,0 km)
  • 11.00 Tijdrit Heren Junioren (22,0 km)
  • 15.00 Tijdrit Dames U23 (22,0 km)
  • 16.00 Tijdrit Heren U23 (22,0 km)

08.07.2022:

  • 10.00 Mixed Team Relay Junioren (44,0 km)
  • 11.30 Mixed Team Relay U23 (44,0 km)

09.07.2022:

  • 10.00 Wegrit Dames Junioren (83,1 km)
  • 14.00 Wegrit Heren Junioren (125,9 km)

10.07.2022:

  • 10.00 Wegrit Dames U23 (104,5 km)
  • 14.00 Wegrit Heren U23 (147,3 km)