Jens Schuermans

NATIONALE SELECTIES: WK MTB LES GETS

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Filip Meirhaeghe geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen MTB, die zullen plaatsvinden van woensdag 24 augustus tot zondag 28 augustus 2022 in Les Gets (Frankrijk):

Dames Junioren:

  • Julia GRÉGOIRE
  • Fleur MOORS

Heren Junioren:

  • Kay DE BRUYCKERE
  • Tim REX

Heren U23:

  • Clément HORNY
  • Arne JANSSENS
  • Lukas MALEZSEWSKI
  • Jente MICHELS
  • Jarne VANDERSTEEN

Dames Elite:

  • Emeline DETILLEUX
  • Githa MICHIELS

Heren Elite:

  • Pierre DE FROIDMONT
  • Jens SCHUERMANS
  • Daan SOETE

Programma:

  • Woensdag 24 augustus:
    • 12.30 Team Relay
  • Donderdag 25 augustus:
    • 15.00 Dames Junioren XCO
    • 17.00 Heren Junioren XCO
  • Vrijdag 26 augustus:
    • 17.00 Dames Elite XCC
    • 17.45 Heren Elite XCC
  • Zondag 28 augustus:
    • 10.45 Heren U23 XCO
    • 13.00 Dames Elite XCO
    • 15.15 Heren Elite XCO

Related news

Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES (UPDATE): OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – BMX RACING

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door bondscoach Chris Jacobs geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen BMX Racing, die zullen plaatsvinden van donderdag 1 augustus tot vrijdag 2 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): Women Elite: Aiko GOMMERS*  Reserve: Valerie VOSSEN *Elke Vanhoof zal wegens een blessure niet kunnen deelnemen en wordt vervangen door Aiko Gommers.  Men Elite: Ruben GOMMERS Reserve: Wannes MAGDELIJNS Programma: Donderdag 1 augustus: 1/4 Finale Run 1 – 1/4 Finale Run 2 – 1/4 Finale Run 3 – Last Chance Race Vrijdag 2 augustus: 1/2 Finale Run 1 – 1/2 Finale Run 2 – 1/2 Finale Run 3 – Finale

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – PISTE

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door de bondscoaches Tim Carswell en Kenny De Ketele geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen Piste, die zullen plaatsvinden van maandag 5 augustus tot zondag 11 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): DAMES: SPRINT: Nicky DEGRENDELE Julie NICOLAES Reserve: Valerie JENAER FOND: Katrijn DE CLERCQ Hélène HESTERS Lotte KOPECKY* Reserve: Lani WITTEVRONGEL *Lotte Kopecky is een crossover atleet (discipline wegwielrennen) HEREN: FOND: Tuur DENS Lindsay DE VYLDER Robbe GHYS Fabio VAN DEN BOSSCHE Reserve: Noah VANDENBRANDEN   PROGRAMMA: DAMES: 07.08.2024 – Keirin (1ste ronde & repechages) 08.08.2024 – Keirin (1/4 finales, 1/2 finales & finales) 09.08.2024 – Sprint (kwalificatie, 1/32 finales, 1/16 finales) 09.08.2024 – Ploegkoers 10.08.2024 – …

Read more
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: OLYMPISCHE SPELEN PARIJS – WEG

De Raad van Bestuur van het BOIC bevestigde de door de bondscoaches Sven Vanthourenhout en Ludwig Willems geselecteerde renners om deel te nemen aan de Olympische Spelen op de weg, die zullen plaatsvinden op zaterdag 27 juli en van zaterdag 3 augustus tot zondag 4 augustus 2024 in Parijs (Frankrijk): SELECTIES TIJDRIJDEN: DAMES ELITE: Lotte KOPECKY HEREN ELITE: Remco EVENEPOEL Wout VAN AERT   SELECTIES WEGRITTEN DAMES ELITE: Justine GHEKIERE Lotte KOPECKY Julie VAN DE VELDE Margot VANPACHTENBEKE Reserves (in alfabetische volgorde): Sanne CANT – Valerie DEMEY – Marthe GOOSSENS – Marthe TRUYEN HEREN ELITE: Tiesj BENOOT Remco EVENEPOEL Jasper STUYVEN Wout VAN AERT Reserves (in alfabetische volgorde): Arnaud DE LIE – Yves LAMPAERT – Jasper PHILIPSEN – Tim WELLENS …

Read more