Weg

NATIONALE SELECTIES: NATIONS’ CUP MEN U23 – COURSE DE LA PAIX

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Sven Vanthourenhout geselecteerde renners om deel te nemen aan de Nations' Cup Men U23 – Course de la Paix Grand Prix Jeseníky, die zal plaatsvinden van donderdag 2 juni tot zondag 5 juni 2022 in Tsjechië:

  • Toon CLYNHENS
  • Lars CRAPS
  • Dries DE POOTER
  • William Junior LECERF
  • Robin ORINS
  • Lennert VAN EETVELT

Gerelateerd nieuws

U23 Road Series
U23 Road Series

U23 ROAD SERIES & WOMEN CYCLING SERIES – OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN (NED)

Zaterdag 9 juli a.s. vinden de zesde wedstrijd van de U23 ROAD SERIES 2022 & de finale wedstrijd van de WOMEN CYCLING SERIES 2022 plaats: de OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN te BERG EN DAL (Nederland). Deze wedstrijden worden georganiseerd door de Stichting Wielerevenementen Mercurius. U23 Road Series: Deze wedstrijd loopt over een afstand van 149,8 km (10 ronden van 15,1 km, waarvan 1,2 km geneutraliseerd). De start vindt plaats om 9u45 op de Postweg (aan het Afrikamuseum) te Berg en Dal. De aankomst is voorzien op de Oosterbergweg te Berg en Dal omstreeks 13u25. De volgende wedstrijd van de U23 Road Series is de Hel van Voerendaal (NED) op zondag 7 augustus. Women Cycling Series: Deze wedstrijd loopt over een afstand van 89,6 km (6 ronden van 15,1 km, …

Lees verder
Fiets Belgian Cycling Team
Nationale ploegen

NATIONALE SELECTIES: WK PISTE JUNIOREN TEL AVIV

Op voordracht van de bondscoaches Tim Carswell en Nicky Cocquyt selecteerde de Sporttechnische Commissie volgende renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen Piste voor Junioren, die plaatsvinden van dinsdag 23 augustus tot zaterdag 27 augustus 2022 in Tel Aviv (Israël): DAMES JUNIOREN – FOND: Hélène HESTERS Disciplines: Scratch – Omnium – Puntenkoers DAMES JUNIOREN – SPRINT: Julie NICOLAES Disciplines: Sprint – 500m Tijdrit – Keirin HEREN JUNIOREN – FOND: Jasper BERTELS Stan DENS Milan VAN DEN HAUTE Disciplines: Scratch – Puntenkoers – Individuele achtervolging – Omnium – Ploegkoers – Afvalling HEREN JUNIOREN – SPRINT: Runar DE SCHRIJVER Tjörven MERTENS Disciplines: Keirin – Sprint – 1km Tijdrit

Lees verder